Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe szeretnék járni...

Taiken kérdése:

Konditerembe szeretnék járni és a kérdésem a következő lenne. Milyen tömegnevelő csomagot ajánlotok?

Figyelt kérdés
172cm,55kg vagyok szóval a tipikus "eszik, de nehezen hízós" kategória másnéven ektomorf. Melyik termék lenne a legalkalmasabb egy ilyen genetikával rendelkezőnek? Elsősorban hozzáértők válaszát várom egy kis indoklással mert nem igazán mozgok jól a témában.
2015. okt. 7. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a genetikával van gond, hanem a hozzáállással. Rohadtul nem eszel eleget és megfelelőt, ráadásul még csak most kezdesz edzeni. Ha 5 év tökéletes edzéssel és táplálkozással sem érsz el eredményt akkor fogd a genetikádra.
2015. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barnarizs marhahús és zöldségek kombinációtól még senki nem nőtt gyorsabban.

Neked is ezt ajánlom.

2015. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Étrend nélkül az egész egy fabatkát sem fog érni, de azért leírom.

Jumbo prof és animal pack vagy valami hasonló vitaminbomba.

Az étkezésbe legalább a rendszert vidd bele. Tehát mondjuk napi 5, nagyjából hasonló időközönként egymástól. Emellett bedobod a turmixot edzés után, meg mondjuk reggel. Este, edzés nélkül ilyen cukros vackokat felejtsd el.

És fokozatosan hagyd el az összes "nem megfelelő" táplálékot. Legyen az akár cukros üdítő, nasik, gyorskaja, gyors felszívódású gabonafélék, akármi. Az, hogy mi kell abból van a neten annyi, hogy lassan törölni kell mert nem fér több.

A lényeg a fokozatosság. Brutál patent étrendet nem fogsz tudni tartani, de még csak a közelébe sem fogsz tudni menni kezdőként, mert rá kell magad szoktatni. Meg még száz egyéb ok a háttérben.

A Jumbo-tól meg fog indulni a növekedés. Ha valóban vékony testalkatú vagy akkor a zsírosodás elhanyagolható lesz. Én annak idején (10 éve) jumboval is hoztam a kockás hasat. Legalábbis az első fél évben mindenképp. Aztán meg látványos párnácskák fognak megjelenni, ami megálljra int.

2015. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem irtam, hogy natur tömném a tömegnövelőt, mert tudom, hogy hasztalan és hülyeség lenne, szóval amiről ne irok kérlek ne feltételezz semmit. Napi 5 kajálásra gondoltam, általában 4x szoktam..de azt se mindig szóval igen, nehéz lesz ráállnom, és heti 3 edzésnapra gondoltam. Aki meg a kérdésemre válaszolt annak köszönöm szépen, nyilván azért vennék ilyet mert nincs minden napra pénzem marhahúsra stb.
2015. okt. 7. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!