Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző kérdés. Megéri...

Személyi edző kérdés. Megéri vagy csak pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Négy hónapja járok edzőterembe, hat kilót sikerült eddig lesulykolnom magamról. Már többen is ajánlották, hogy menjek el személyi edzőhöz, de az az igazság, hogy én totál pénzkidobásnál tartom. Egy hölgy még szimpatikus is lett volna, de 2500 Ft nála egy óra, amit én sokallok. Annyira nem állunk rosszul anyagilag, de a szüleim pénzét nem szeretném elszórni, mikor eleget költenek rám amúgy is...

Nektek mi a véleményetek? Megéri vagy sem? Mert ahogy eddig láttam, csak állnak a delikvens mellett és számolnak, azt meg én is tudok.



2015. okt. 1. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok, azt kihagytam :)
2015. okt. 1. 17:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Ritka a jó edző, de az megéri. Melyik terembe jársz? Hátha tudunk ajánlani valakit.
2015. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy borzalmasan szubjektív dolog... ha sokat foglalkozol a témával, elolvasog a shop.builder, tesztoszteron.hu stb összes cikkjét, + szerzel 1-2 év tapasztalatot, máris többet tudsz a magyar személyi edzők hatalmas részénél... ráadásul a céljaid is sokban befolyásolják, hogy megéri e...

Volt idő, mikor kipróbáltam több edzőt is, de rá kellett jönnöm, hogy nekem egyszerűen nem kell,

1. nekem egy edzésre kell 3 óra, na nem azért mert olyan rohadtul kemény az a 3 óra, hanem mert szeretek közben pihenni, hangos könyveket hallgatni... rengeteget aerobozni...

2. marhára nincs olyan célom, amit saját kútfőből ne tudnék, hogy hogyan tudom elérni...


Viszont amit szinte minden olyan embernek ajánlok, aki felügyelet nélkül edz, hogy időnként érdemes ellátogatni 1 manuálterapeutához, olyanhoz, aki lehetőleg hasonló területen orvos is, ugyanis ha te észre sem veszed, de aránytalanul edzed a hát izmaidat, akkor az lehet rossz hatással a tartásodra és ezt ő látja... ilyenkor aztán nem árt, keresni egy gyógytornászt. de elkalandoztam nagyon :D

2015. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amíg fejlődsz magadtól is, addig ne menj.

majd akkor, ha megállsz, és stagnálni kezdesz.

2015. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!