Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan vegyek feherjet es...

Honnan vegyek feherjet es milyen tejsavo feherjet vegyek edzes utanra?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki más forrásokban bízik megi, ez főként a reklámokon és a személyes tapasztalatokon múlik. Sokan a shop.buildert-en keresztül vagy egyenesen a biotech és scitec forgalmazótól veszik, mások myprotein vagy still mass ről/től rendelnek netről, valaki megbízik a nutriversumban ami mostanában tele spammeli az e-mail fiókokat (legalább is az enyémet biztosan).

Egy a lényeg: olyan készítményt vegyél aminek a lehető legmagasabb a fehérje tartalma és ezt ár-érték arányban fehérjegramm/HUF-ra hozza, illetve ha már van tapasztalatod akkor az ízek miatt is lehet variálni.

Szerintem a biotechnek ingadozó az ívilága, a scitec általánosan finomabb de nem ritka, hogy gejl, ami engem nem zavar. A tőbbiről személyesen nem tudok nyilatkozni csak a YE nutrition vaníliás fehérjéjéről, az valami mennyei vanília-sodóhoz hasonlítható, de lehet ez már csak egy idealizált emlékkép... :)

2015. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

A Shop Builder Webáruháztól rendelhetsz interneten keresztül tejsavó fehérjét, melynek címe Szeged, Mérey u. 17.


Én ajánlanám edzés utánra neked a Whey Protein tejsavó fehérjét.

2015. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi!:)
2015. szept. 30. 06:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!