Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nő vagyok 20 éves, szeretnék...

Nő vagyok 20 éves, szeretnék egy év alatt megizmosodni, jó lesz a fegyencedzés?

Figyelt kérdés

Kicsit félek a bevándorlóktól és szeretnék izmot magamra szedni. Irodai munkát végzek, otthon is ülnöm kell, napi 16 órát ülök és már ellustultam, elpuhultam. Régebben futóversenyekre jártam, aktívan tornáztam 50 felülés semmi volt, most meg kettőtől már majd meghalok. Ha megkellene védeni magamat hát akkor az egyáltalán nem menne.


Táplálkozásra mire figyeljek oda?


2015. szept. 15. 08:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
JAh szóval a lényeg nem az, hogy a testem nézzen ki izmosnak hanem, hogy valóban erős legyek!
2015. szept. 15. 09:01
 2/11 anonim ***** válasza:

Vegyél egy gázpisztolyt. Olcsóbb,egyszerűbb.


Mellesleg az izom semmi,ha nem tudsz harcolni,ezért inkább valami küzdősportot javaslok.

2015. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az izom nem oldja meg a problémát, viszont az egészséged miatt hasznos lenne! Meg akkor is ha el kell futni.

Sokszor még a gázpisztoly használatához is lélekjelenlét kell, de az a biztosabb ha veszel egyet és belenyomsz egy tárat annak az arcába aki meg akar erőszakolni. De a legbiztosabb ha kipaterolják az országból az olyan kultúrából jövőket ahol a nők nem egyenrangúak a férfiakkal, és a hitetlenek is alsóbbrendűek akikre rá kell kényszeriteni a sariát.

2015. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Küzdősportot javaslok, de a testedzés sem árt. Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2015. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem sokra megy a küzdősporttal. Ezeknek a kultúrája olyan, hogy amikor megerőszakolnak egy nőt, akkor sokszor egy kissebb tömeg végigmegy rajta. Ritka, hogy egyedül támadnak. Ahhoz gyáva népség. Ha jól tudom a keleti pályaudvartól 3 percre négyen akartak megerőszakolni egy migráns-simogató iskoláslányt.
2015. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés mindenképp jó,de ettől még nem fogod tudni megvédeni magad,sajnos ez a helyzet.Csak küzdősporttal érnél valamit,de ugye biztosra azzal sem lehet menni,ezt a legnagyobb küzdősportosok mondják.
2015. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mégis jó ha elbírok futni ha kell, mert most kb 10 perc után már a földön fetrengenék levegőért kapkodva. Műtve voltam 2 éve, azóta pedig még rosszabb. Nehezebben megy minden. Éppen ezért nem csinálhatok megerőltető tornát mint pl súlyemelés. Ezért gondoltam csak saját súlyos edzésre! Az is sokat segít ha fel bírok mászni valahová ahol biztonságba vagyok ( vidéken nőttem fel, nem vagyok az a anyám-asszony katonája típus!)
2015. szept. 15. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:

És ha nem tudsz futni? Vagy nincs hova felmászni?


Nem egyszerűbb: [link] vagy https://www.youtube.com/watch?v=FoGZbY8zgr0

2015. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűbbnek egyszerűbb de engedély kell hozzá!
2015. szept. 15. 13:42
 10/11 anonim ***** válasza:

"Műtve voltam 2 éve, azóta pedig még rosszabb. Nehezebben megy minden. Éppen ezért nem csinálhatok megerőltető tornát mint pl súlyemelés. Ezért gondoltam csak saját súlyos edzésre!"


Viszont akkor meg kellene kérdezni szakembert,hogy a saját testsúlyos edzés mennyire számít megerőltetőnek esetedben.

2015. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!