Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mire edzek jobban hogy vastaga...

Mire edzek jobban hogy vastagabb legyen a kezem? Bicepsz vagy tricepsz? Olyan vékonynak érzem a kezemet.

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az kar és tricepsz+bicepsz, vagyis mindkettőre!
2015. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kalóriatöbblet és megfelelő mennyiségű makrótápanyag hiába edzel rá, de egyébként igen mind kettőre, sőt még alkarra is lehet és vállra, tovább megyek egész testre, hogy ne az legyen van egy felsőtested és pálcikalábaid.
2015. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Eddig is mindenre edzettem csak valahogy vékonynak érzem ! Milyen sorozatokat csináljak?

Eddig Bicepsz: 3x3x10

Tricepsz: 3x3x12

Maradhat így ?

2015. szept. 12. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én edzek, te edzel, ő edz.

Én eddzek, te eddzél, ő eddzen.

Érted?

2015. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz, trinyóra mehet 15-20 ismétlés is, arra kicsit több kell általában. Bicepszre én 6-12 között szoktam.
2015. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
a kezednek semmi köze a bicepszhez, sem a tricepszhez. a kezed max attól lesz vastagabb, ha baromi sok zsírt szedsz fel
2015. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!