Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nők miatt kezdtem el gyúrni....

A nők miatt kezdtem el gyúrni. Gáz?

Figyelt kérdés

Remélve, hogy hátha szóba állnak velem.:D

De még az odébb van.

Kövér nem vagyok, inkább olyan közepes, mezomorph.



2015. szept. 11. 11:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Minden kemény gyúrós mondja hogy a lanyok miatt edzeni gáz de szerintem az itteniek 99%-a abbahagyná az edzést ha az rontaná a csajozási esélyeit.
2015. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A pua irodalmat neked találták ki.Ebből a kevésből amit írtál amit megérezhetnek a nők első benyomásra és ami miatt koptatnak-

1.Megérzik a megfelelési kényszered a frusztráltságot a tapasztalatlanságot és az ebből származó határozatlanságot.Ezek mindegyike egyenként is élből kizáró okok a nők szemében,együtt meg főleg.

2.Amikor odamész elég gyorsan elveszíted a párbeszéd irányítását,bukod a csaj shit-jeit.Ha ez van már lép is lefelé.


A kérdésre válaszolva nem gáz,hogy miattuk kezdtél el edzeni,mert ez mutatja,hogy valamilyen módon szabadulni akarsz ebből a lehetetlen pi/na nélküli életedből,fejlődni akarsz és tenni a cél érdekében.Persze a külső ebben kevésbé játszik szerepet,tehát a dolognak ez a része mondhatni nem befolyásol semmit.Külsőben ami egyértelmű kizáró ok az a törpeség-alacsonyság,ez az egy amire nincs ellenszer,minden más orvosolható.Kezdésnek elmehetnél lakásos örömlányokhoz dugni rendszeresen,hogy ne legyen benned ekkora para a nőktől,aztán amikor már nem félsz a pi/nától,utána elkezdeni olvasgatni arról,hogy hogyan is kell túljárni az eszükön és hogyan kell leverni az állandó kifogásaikat.Mert lényegében a csajozás ennyi,megtanulod kezelni a kifogásokat.És amikor elfogy minden kifogása akkor nem tud mást csinálni,mint széttenni a lábát.

2015. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
175 cm vagyok.Kicsi?
2015. szept. 11. 16:29
 24/27 anonim ***** válasza:

" ha mondjuk oda megyek hozzá a plázában kezdeményezni..."


Plazaban? Jo hogy elhajtanak :) A nok nem ismerkedni jarnak a plazaba...


175 centi eleg alacsony, nem javitja az eselyeid, de vannak alacsony csajok is.

2015. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
175 centi az nem alacsony.
2015. szept. 11. 21:19
 26/27 anonim ***** válasza:

hogy alacsony-e vagy nem, az nezopont kerdese. Mivel en 193 centi vagyok ezert en alacsonynak mondanam.


Egy 175 centis fickonak a gyuras sem megvaltas...

2015. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ott van zyzz...

Zyzznek gyúrás nélkül is volt csaja.


Ja igen és akkor itt van ha már gyúrás csekkold az elejét.

https://www.youtube.com/watch?v=m8Ku_Amti0o

2015. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!