Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nők miatt kezdtem el gyúrni....

A nők miatt kezdtem el gyúrni. Gáz?

Figyelt kérdés

Remélve, hogy hátha szóba állnak velem.:D

De még az odébb van.

Kövér nem vagyok, inkább olyan közepes, mezomorph.



2015. szept. 11. 11:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A lányok a külsőségekre, és a pénzre mennek. Neked legalább az egyik része meglesz, ha szorgalmas vagy. Nekem előtte sem volt csajom, most sincsen. De nem vagyok nagyon kigyúrva, csak közepesen, éppen látszik. 180 cm magas, 78 kg vagyok. Szerintem a kisugárzásom nulla.
2015. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ja, ha nem nézel ki jól, lehet neked akármilyen személyiséged.

Annyira gáz külsőm nincs, csak ugye a hatalmas igények...

Még a csúnya lányok is elhajtanak.:D

2015. szept. 11. 12:18
 13/27 anonim ***** válasza:

Rajtam alig látszik a gyúrás, és még belem is van rendesen, mégis lett nőm, miután nekiálltam gyúrni. Őt nem érdekli a külsőm, nem érdekli a pénzem.

Az én korosztályomban (30 körül) nem azt látom, hogy minden nőnek a pénz meg a külső kéne. A probléma az, hogy a nagy részük foglalt, így ilyen korban leginkább ezért nehéz valakit találni.

Az önbizalom tényleg sokat számít, a nők kiszúrják, ha töketlen vagy, és akkor tényleg elhajtanak. Ezért jó a sport, mert segít növelni az önbizalmat.

2015. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"Ja, ha nem nézel ki jól, lehet neked akármilyen személyiséged. "


Ez hulyeseg, onbecsapas. A szemelyiseg nagysagrenddel tobbet szamit mint az hogy ki vagy-e gyurva vagy sem.


Nyomhatod ezerrel a gyurast, lehet neked a legallatabb tested a kornyeken, ha olyan a szemelyiseged akkor ugysem lesz sikered. Ezt meg nem hiszed el, de majd ra fogsz jonni.

2015. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
És nyomhatom ezerrel a dumát is, ha egyszer nem tetszem neki.
2015. szept. 11. 13:43
 16/27 anonim ***** válasza:

szerintem ezeket a koroket mar lefutottuk parszor, meg az is lehet hogy pont veled.


Nem a valosagban elsz.

2015. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ott van zyzz példának...
2015. szept. 11. 14:10
 18/27 anonim ***** válasza:

nezz mar korul a kornyezetedben. Csak az olyan ismeroseidnek van baratnoje/felesege aki kigyurt, sportos csavo?


A ferfiak 99,99%-a nem kigyurt, aztan megis van a tobbsegnen noje.

2015. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Akkor áruld már el nekem,miért küld el minden lány!?

Ápolt vagyok, személyiségemet nem ismerheti, ha mondjuk oda megyek hozzá a plázában kezdeményezni...A külsőség.Csak léteznek ám kevésbé szép nők is, de ők sem adnak alább.

Hát ezért kezdtem el edzeni.


Múltkor viszont elgondolkodtam, hogy mindezt csak a punci miatt...Szánalmasnak éreztem magam.

Ez van.

2015. szept. 11. 14:35
 20/27 anonim ***** válasza:
Miért mert talán valamit rosszul csinálsz. Óvatosan , finoman kell be cserkészni a prédát. Persze ez sok mindentől függ, pl hogy milyen a nő. Ha könnyen adja magát és olyan akkor nyomulj ezerrel. Én nagyon csúnya voltam, még is volt barátnőm. Azóta sokat váltóztam, külsőleg belsőre általában jóképűnek tartanak vagy helyesnek. De ezért tenni is kell. :) Én mackós alkat voltam, most is van egy kis hasam de ez nagyságban tetszik a nőknek. Nőknek és nem a lányoknak.:) Amióta edzem önbizalmam 2x minden ezen múlik. Önbizalom , személyiség stb...:)
2015. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!