Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok pár tanácsot adni az...

Tudnátok pár tanácsot adni az edzéshez? 14/F

Figyelt kérdés
Mit egyek edzés előtt és után? Mik a legjobb fehérjeforrások? 8 hónapja edzek de még csak itthon, edzőterembe csak jövőre lesz lehetőségem járni. Bármi tanácsot szívesen fogadok.

2015. szept. 8. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

8 hónapja csinálsz valamit, amiről fogalmad sincsen, ehhez őszintén gratulálok.


Kis túlzással én még egy szöget sem verek be a falba, mielőtt ne olvasnám el az alapvető tudnivalókat a témában, de hát nem vagyunk egyformák...

2015. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy 100 cikket olvastam erről, a sárga kapszulát is elolvastam, minden edzés után eszek fehérjét, csak szeretnék személyre szólóbb válaszokat kapni.
2015. szept. 8. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nap közben végzed az edzést, akkor az edzés előtt másfél órával előbb étkezzél például, 150gramm csirkemellfilét 50gramm barna rizst zöldséggel. Edzés után igyál meg egy fehérje turmixot, majd fél egy óra múlva ismét egyél meg 150gramm csirkemellfilét 50gramm barna rizst zöldséggel. Mik a legjobb fehérjeforrások? A csirkemellfilé, a pulyka, a hal, a tojás, és a tejtermékek is. Még annyit, hogy a fehérje beviteled testsúly kilogramm 2gram legyen naponta. A szénhidrát beviteled testsúly kilogramm legyen naponta 3-4gramm. A húst mérd meg nyersen. Például 100gramm csirkemellfilében 20gramm a fehérje van. Ugyanúgy 100gram pulykamellben is 20gramm fehérje van. Ha súlyzós edzést végzel, akkor az a legjobb, ha Hétfőn Szerdán és Pénteken edzel.
2015. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. szept. 8. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!