Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék megfelelő...

Hogyan tudnék megfelelő étrendet késziteni az edzéshez?

Figyelt kérdés
Na szóval. Kéne nekem egy jó kis étrend az edzés mellé csak nemtudom hogyan is kellene ezt elkezdeni. Van rajtam felesleg és ezt elsősorban el szeretném tüntetni. És sajnos azt nemtudom megtenni hogy külön kajàt csináltatok magamnak itthon mivel azért olyan jól nem állunk hogy én minden nap külön kaját egyek stb. De azért olyan rosszúl se állunk. Szval ezt azt énis megtudnék magamnak csinálni ha úgyvan. 4 hónapja edzek tisztán. Eddig alakukok szépen lassan de nemvagyok olyan nagyon megelégedve az eredményel mivel tudom hogy több minden sikerülhetne. És tudom hogy az edzéshez nagyon fontos az étrend. És aki màr ezekben a dolgokban benne van az nagyon nagy segìtség lenne számomra ha ìrna ezt azt hogy mit lehet és mit nem. Köszönöm előre is.
2015. szept. 2. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt javasolnám neked, hogy töltsd le ingyenesen a sárga kapszula című könyvet, abból megtudhatod a neked megfelelő étrend formaságokat. Ennek alapján kiszámolhatod, hogy naponta anyagilag, mit engedhetsz meg magadnak a megfelelő étrenddel kapcsolatosan.
2015. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!