Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet, hogy nem naturál?

Lehet, hogy nem naturál?

Figyelt kérdés
Van a teremben egy ember.Kb. 170-172 cm magas és azt mondják,hogy 85 kiló.Polóban azt gondolná az ember,hogy nagydarab és zsíros,de múltkor póló nélkül volt és kockás hasa van.180 kilóba fekve belenyomott kettőt.De szerintem ment volna neki több is,nem nagyon erőlködött azzal a kettővel sem.

2015. aug. 27. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem naturál szerintem.
2015. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SZerintem natúr. Csak rég óta vgy nemtom
2015. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jo genetikával lehetséges,de ez a szintet natúrba kevés ember tudja megcsinálni.
2015. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ma már rengetegen cuccolnak, olyanok is akikről nem is gondolnád. Persze van sok natúr is.
2015. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye hogy naturál, sőt kb. nulla. 180/2 az nagyon nagyon sok naturálban.
2015. aug. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen genetikával meg több év edzéssel talán, de kétlem. Egyébként ismerek olyan is aki 130ba guggol 4-et de cuccol szóval...:)
2015. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!