Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek az, hogy az...

Szerintetek az, hogy az embernek dolgozni kell menni mennyit vehet vissza a fejlidesbol?

Figyelt kérdés
Profi testépítők nem dolgoznak.Egy átlagember meg minden nap. Még ha nem is kemény fizikaimunkárol vbeszélünk.és ha kajálni is tud közbe az ember.úgyis hatraltat?
2015. aug. 24. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A profi testépítőknek a seggükbe élveznek, hogy legyen miből kifizetni a cuccot meg a kaját.


Ha elég aesthetic brahh vagy már, akkor te is kipróbálhatod.

2015. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan a megfelelő napi 8 óra alvás, attól még szerintem egy 20%ot ki vesz, nem tudsz percre pontosan étkezni, csak saccolni tudod, hogy a napközbeni tevékenységed mennyi kcal-t emészt fel, így akár túl sokat v túl keveset is ehetsz. Hangsúlyozom, szerintem.
2015. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát. Van egy ilyen dolog hogy G-Flux.

Ami ha jól tudom arról szól hogy minél aktívabb vagy és minél többet mozogsz és ehhez mérten kajálsz annál jobb a tápanyagparticionálásod.

Pl vegyunk egy 300-as kaloriapluszt.

Ha valaki egesz nap csak fekszik az edzéseken kivul, akkor mondjuk használjon el 2000 kaloriat. Szoval 2300-al kerul kicsi kaloriapluszba.

Vegyunk egy ugyanilyen genetikáju embert aki viszonylag sokat van talpon dolgozik mozog sz edzésen kivul éd elhasznál egy nap 3000 kaloriat. Szoval o pedig 3300 kaloriaval kerul kicsi kaloriapluszba.

Miután a kaloriaplusz ugyanakkora, ezért a tömegnövekedés üteme is ugyanakkora, de aki 3300-at eszik az jobb izom/zsír aránnyal fog rendelkezni a felszedett tömeeghez mérten. Természetesen nem vettuk figyelembe az esetleges munkahelyi stresszt, az ülő életmódnak köszönhetően megrövidült izmokat, az edzés előtti több órás munka által okozott mentális kimerültséget, de ezek mind olyan dolgok amelyek ellen lehet tenni. A sok ülést lehet egyensúlyozni smr hengerezéssel, mobilitásfejleszto gyakorlatokkal és nyujtással, a stresszt is kezelhetjük, ahogy elmehetünk edzeni kora reggel munka előtt is.

Szóval szerintem a munka alapvetoen nem vesz vissza a fejlodesbol, csak okosan kell megoldani a dolgokat.

2015. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!