Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 80kg-os izmos embernek és...

Egy 80kg-os izmos embernek és egy 80kg-os zsíros vagy átlag embernek ugyan az a ruha mérete?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég sok függ a magasságtól is. Na meg a fazontól.
2015. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, teljesen másak az arányaik. Pl. testépítőknél nadrág probléma: a zsíros embernek a csípője a széles, az izmosnak pedig a combja. Rakd össze, de ez a gond más ruháknál is fennáll. Főleg, hogy manapság a "férfi" ruhákat egyre jobban egy 10 éves kisfiú szintű testre szabják.
2015. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem 1 kg zsír térfogata nagyobb, mint 1 kg szín húsé, így nyilván nem ugyanazok az arányok.


[link]

2015. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és akkor a kettő közül melyiknek kellene nagyobb méret ugy értem az izmosnak pl 80kgosan kicsi az Ls polo míg a zsírosnak nagyobb kell?
2015. júl. 20. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Az izmosnak vállban lesz szűk, a zsírosnak pocakban.

Kajakra nem vettél még magadnak legalább egy inget? :D


Alacsonyabb embernek sok a 80 kg, ott jobban kijön ruhaméretben a különbség. Egy magasnál a 80 kg normális testsúly, nem nagyon lesz különbség aszerint, hogy izmos vagy sem.

2015. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem semmit nem változott a súlyom mióta edzek,de egy mérettel kisebb ruha kell. Nagyon mások az arányok.
2015. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz, a zsírosnak nagyobb kell, min. 1, de lehet hogy inkább 2 mérettel.

Meg eleve más fazonú ruhák kellenek. Míg a zsírosnak, bő szabású ún "regular fit" póló, ing kell, addig az izmosnak ún. "slim fit", azért hogy ami vállba jó neki, az nem lógjon a hasán sem, mint egy sátor.

2015. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ekkora súlynál a derékban lehet jelentősebb méret különbség.

az izmosnak jók a 30-32es nadrágok derékban,a zsírosnak 36-38 is kellhet.

2015. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!