Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lenne a megfelelő...

Mennyi lenne a megfelelő mennyiség?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem edzeni edzőteremben. 60kg voltam, most 63körül vagyok.

Supercarb szénhidrátot iszok, illetve whey pro proteint. Ettől a héttő napi 2x iszom, egyszer reggel egyszer edzés után. Szénhidrát tudtommal 1adag az 50gramm, protein az 30gramm.

Próbálok edzés után csirkehúst enni, 300grammot kb, rizst, kenyeret, illetve valami zöldséget mellé. Reggelre tojást reggelizek, 3-4et, illetve kevés kolbászt és kenyeret. Osztott edzéseket csinálok, minden napra mást. Célom tömeget növelni, de rendesen akarom csinálni. Ez így rendben van, min lehetne még javítani esetleg? 174cm 21/f válaszokat előre is köszi, bocsi ha hülye a kérdés.


2015. aug. 14. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a f...sznak veszel tápkieget, ha össze vissza eszel, és annyira nem veszed a fáradtságot hogy beirjad googléba hogy "tömegnövelő étrend alapjai"? kiégek a kolbászos meg kenyeres meg szalonnás emberekkel.
2015. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kisboltos ***** válasza:

egyszerű a dolog. mennyi a ch mennyi a fehérje mennyi a zsír? ilyen testsúllyal egy 2500 kcal-os étrenddel el lehet kezdeni nőni. az árnyok meg 2g/testtömeg fehérje ( csak állati eredetűt számold itt), 50 gramm zsír, a többi összetett szénhidrát napközben, edzés után meg mehet az a cukor, DE CSAK AKKOR, ha nem akarsz keményen zsírosodni. kérdés persze a hajlamosság is.

a kérdés maga nem hülye, csak rengeteg helyen kapnál rá választ kifejtve. ha olyan kérdésed van, amire nem kapsz vagy nem egyértelmű a válasz, akkor érdemes kérdezni.

minden jót.

2015. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
folyamatosan próbálom átszoktatni a szervezetemet erre az "életmódra", több évig nem tudtam sportolni betegség végett. az volt a kérdés, hogy hogy tudnék még jobban javítani ezen, ha "kiégsz" az ilyen kérdésektől, akkor nem kell válaszolni, majd jön egy értelmes ember, mint a második válaszoló pl, és ad rendes választ. neki köszönöm is a fáradságot, ha már írt, az építő jellegű volt.
2015. aug. 15. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
válaszoltam értelmesen. google -> tömegnövelő étrend. másoljam be, vagy mivan? nem tudsz keresni? és mi az hogy "áttérni erre az életmódra"? nem a szar fehérmenyeret kell megvenni a voltba, hanem az értelmes kaját akibe van felhasználható tápanyag. mit kell ezen átállni? nem azt kértem hogy utcaseprőböl legyél jogász 1 hét alatt...
2015. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmi mozgás után, heti 5 fárasztó edzés azért mondhatni váltásnak.. na de mindegy, mit is magyarázok neked, neked úgyis mindig igazad van :DD
2015. aug. 18. 00:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!