Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan akinek nem lett...

Van olyan akinek nem lett semmilyen változása a kreatintól?

Figyelt kérdés

Értek ezalatt a fejlődésre, és az állóképességre.

Igazából azt szeretném megtudni, hogy ez mindenkire hat vagy itt is van olyan, hogy valakinek semennyire, van akinek kevésbé, és van akinek jobban.



2015. aug. 12. 15:02
 1/10 HarciCsiga ***** válasza:
Az emberek 98%alekanak hat a sima micro szemes monohidrat nekem nem hasznosul peldaul
2015. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én csak egy kicsit fejlődtem tőle
2015. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem én azok közé tartozom akiknek hat. Az a kicsi is valami.
2015. aug. 12. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lettem erősebb se nagyobb tőle.
2015. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kreatintól senki nem fejlődik jobban, ha csak nem edz többet hozzá. Viszont ettől a szertől hihetetlenül könnyebbé válik az az edzés, amit azelőtt szoktál csinálni, mert a kreatin erre való, hogy könnyebb legyen tőle az izom munka.

Ha ezt ki is használod, akkor fogsz fejlődni és erősödni, különben csak a kreatintól magában plusz munka nélkül nem.


Az csak könnyebbé teszi az edzést és fáradhatatlanná tesz, (sokkal később fáradsz el vele). A szedést követő első másfél hónapban hat egészen jól, aztán már nem veszed annyira észre a hatását, csak ha kihagyod hosszabb ideig és amikor megont elkezded akkor megint olyan leszel mint a bika, ami másfél hó után már csökken, ha csak nem dolgozol annyival többet, hogy megerősödj és akkor már nem kell a kreatin, csak a következő évben, amikor megint hihetetlen erőt és fáradhatatlanságot ad másfél hónapig ha szeded.


A kreatin csak eszköz ahhoz, hogy könnyebben tudj többet edzeni, ami viszont több izom építéshez vezet, vagyis erőssé is tesz valóban ha ismered ezt a hatás módját.

2015. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 HarciCsiga ***** válasza:
31%
Es ezt melyik pizsomadban almodttad?
2015. aug. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyerek, aludd jól ki magad, mert nemsokára suli alsó tagozat és ne a komoly témákban firkálgass amihez még nem érthetsz!
2015. aug. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kiscsigának fellőtték már az éjelit, mégis bele próbál szólni a felnőttek dolgába :))
2015. aug. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HarciCsiga ***** válasza:
Ember 19 eves vagyolk es a kis iromanyod alapjan ugy latom hogy te vagy megzavarodva a temaban, a kreatinak sejttertagito hatasa van vizet vonz be az izomzatba ezaltal tobb tapanyag tud eljutni a kitqgult utvonalon a igy valamennyivel tobb izmot tudsz epiteni. (semmi koze nincs az edzes intenzitasahoz te vadparaszt) szerintem inkabb a fogyukorus kategoriaba okoskodjatok kb az a szint paszol hozzatok
2015. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor meg hogy lehet ilyen hülyén fogalmazni, mint egy nyeretlen hároméves aki már éppen tud valamit pötyögni az apja gépén.


Az elején jól mondod, a kreatin vizet köt meg az izomsejtekben és vizes környezetben jobb lesz a hidratáltság, jobb lesz az anyagcsere. Gyorsabban fel tudják venni a sejtek a tápanyagot és könnyebben le tudják adni a bomlásterméket. Ezért tolódik ki a fáradás határa és nem csak az érzet, mert hatékonyabbá válik a működés.


Viszont az izom csak a többlet munkától erősödik. Na meg a koksztól mert az olyan szinten bele avatkozik, de a kreatin nem koksz! A kreatinnal többet kell és lehet edzeni, hogy erősödj.


Ne beszélj hülyeségeket és ne osztogasd a névjegyedet, a stílusod bemutatott téged, az már helyetted beszélt rólad.

2015. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!