Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Idén márciusban abbahagytam a...

Idén márciusban abbahagytam a kondizást egyéb okokból. Most viszont szeretném újra elkezdeni. Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Előtte is itthon edzettem, most így szeretném. Van fekpadom, multis gépem, húzódckodó, illetve több egykezes súlyzóm, valamint kb 160-200 kiló súlytárcsám.

Ezen kívül, az étkezést hogyan kezdjem újra "bevezetni"?

75 kilóról sajnos "sikerült" lemennem 69-re.


2015. aug. 11. 12:53
 1/2 Kisboltos ***** válasza:
Pont úgy kezd el a kajálást, mint legelőször. Az edzésekhez meg szoktasd magad hozzá. Gyorsan visszatérsz.
2015. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
március régen volt, gyorstalpalón kezd "előről" sztem, pár hét/1-2 hónap átmozgató, 1-2hónap 2 napos osztott aztán köv. márciusra visszais térhetsz a 3-4 napos osztottra, étrend ha volt akkor tudod mit hogyan, ugyanúgy ahogy régen, gondolom tömegnövelő étrend monjduk az első néhány hónapra nemhiszem, hogy nagy kcal plussz kell még a visszaszokáshoz, majd ha újra nagysúlyokkal dolgozol....
2015. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!