Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 éves vagyok (márciusban...

13 éves vagyok (márciusban 14) és egy kicsit erősödnöm kellene. (több lent). ?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok (kb 48 kg,kb 175 cm) és hízni (valójában erősödni is) szerernék. Sújzóim nincsenek, edzésre időhiány miatt nem tudok járni. Tudom, hogy az edzésterv mellet fontos a táplálkozás is. Ha valaki tudna írni egy egyszerű edzéstervet illetve egy táplálkozás tervet azt megköszönném. (Nem tudom mi az a CH meg ilyenek úgyhogy leegyszerűsítve írjátok!) Értelmes válaszokat várok!

2015. jan. 23. 16:55
 1/6 anonim válasza:
100%

olvasss utána ezen az oldalon!

[link]

vagy olvasd el a fegyencedzés című könyvet :D

2015. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
Fegyencedzés.
2015. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tisztán emlékszem, mikor 7. osztályos koromban, 13 éves voltam, egy 3 kilós súlyzóval kezdtem neki az edzésnek otthon, és csak bicepszezést csináltam, meg a vége fele has fekvőt :D 40 kilóról 57 re mentem fel a 9 hónap alatt :D
2015. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ekkora voltam mint te. En fekvoztem huzodzkodtam feluleseztem nyujtottam es 1db egykezes 10 kilossal csinaltam osszevissza mindent ami jott. 10 kilo jott ram szalkasan egy fel ev alatt. Persze ettem mint egy gep.
2015. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz! Sajnos a húzódzkodást nem tudom megoldani mert nincs sehol egy stabil rúd a közelben.
2015. jan. 23. 21:12
 6/6 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Én 12 évesen kezdtem edzeni, ha már sztorizgatunk. Igaz én csak azért, mert úgy megvertek az iskolában, hogy agyrázkódásom lett. Ekkoriban láttam a Rocky filmeket meg Arnold Schwarzeneggert is. Én is először csak bicepszeztem egy 6 kilós súlyzóval, felülésekkel, meg később fekvőtámaszokkal. A birkózó haverom hatására kezdtem el mást is csinálni, teljes testre edzeni. Meg is lett az eredménye, többet nem mertek belém kötni. 15 éves koromban pedig elkezdtem bokszolni. Nem értem el ugyan hatalmas formát, megszakítások is voltak. Sokszor el is kényelmesedtem. Viszont már egy éve megint nyomom rendesen edzést. Igazából ha nincs az a nagy szám, meg nem keresem mindig a balhét, akkor sosem kezdek el edzeni. Eleinte csak az érdekelt, hogy megpüföljek másokat, de rájöttem, hogy az edzés magában hordozza az egészséget, a testi egységet és a fegyelmet.
2015. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!