Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100% WHEY PROTEIN* PROFESSIONA...

100% WHEY PROTEIN* PROFESSIONAL, megfelelő tömegnövelésre? 16/f vagy eddig sima 100% WHEY PROTEINT ittam most akarok erre váltani, megéri?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Más ízek, emésztőenzim, minimális izolátum, ahogy érzed.
2015. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy más ízek?:D
2015. aug. 9. 13:30
 3/12 A kérdező kommentje:
csak nem tudom megéri, váltani rá mert kevesebb szénhidrát és energia van benne
2015. aug. 9. 13:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Másmilyen ízek vannak belőle. Pirosban mondjuk nincs tejcsoki. A szénhidrátot úgyis adsz hozzá, de ha mondjuk Vitargo-t raksz hozzá, akkor válthatsz, de ha dextrózt, akkor mindegy, mert az van benne.
2015. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Minek szedsz fehérjét , ha azt sem tudod mi a különbség köztük ? ( Nem kritizálásképp vagy ilyenek , de előtte olvasgass utána a dolgoknak . Étrend , edzés , mi mire jó ,hogyan használd . Mielőtt veszel valamit . )
2015. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
#5 Ja, hogy te szeded a fehérjét! Mondd csak, vényköteles?
2015. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok 5# nem tudom miről beszélsz, én tudom mit csinálok. minek dumálsz olyanba bele amihez nem értesz? (nem sértésből)Ha te szeded a fehérjét akar nagy császár vagy ez nem egy t allergia gyógyszer hogy szedni kelljen és igenis utánna olvastam csak kiváncsi vagyok mások véleményére is
2015. aug. 9. 14:15
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Pedig igaza van #5-nek.

Aki olyan nagyokos, mint a kérdező és próbálja lemásolni #6 oltását, ráadásul tisztában van a dolgokkal, az hogy képes olyat kérdezni, hogy egy fehérje megfelelő-e tömegnövelésre? Nettó hülyeség a kérdés, így inkább meghúznám magam.

2015. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a sok minőségi ch evése a lényeg, nem hogy mit iszol edzés után...
2015. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
70%

5.-s vagyok.


Nem azon van a hangsúly ,hogy milyen szót használtam ( szedsz vagy iszol )


Nem vagy tisztában a tömegnöveléssel , nem a kiegészítőn fog múlni , ha már ezzel kezded az régen rossz, mielőtt nem értenék hozzá 3 éve tudom miről beszélek .


hogy a kérdésedre választ adjak és megnyugtassalak.


Professional abban különbözik a simától ,hogy vannak benne emésztőenzimek , így ha érzékeny vagy az ilyen dolgokra nem fogsz a WC-n ülni pár perc múlva.


Ha váltani akarsz és nem a márkát akarod megvenni van ennél sokkal olcsóbb , ugyanilyen minőségű fehérje , annyi különbséggel hogy ízre nem olyan édes mint a 100%WP ,és nem dobozban hanem zsákban kapod meg a terméket.


[link] ---> Whey 80-t keresd az a tejsavó .


18/F

Reggelire mehetne zabos fehérje összeturmixolva + banán + egy kevés mogyoróvaj

Edzés után 30-40g fehérje rakj mellé még szőlőcukrot ( 50-60g ) ,hogy visszatöltsön .

2015. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!