Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan állítsak össze magamnak...

Hogyan állítsak össze magamnak saját testsúlyos edzéstervet?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok, egész vékony, de nem valami feszes. Nem szeretnék később sem csupa izom lenni, viszont szeretnék formás feneket, feszesebb combokat. A hasam ugyan lapos, de azon is szeretnék változtatni, hogy szebb legyen. Edzőterem nem jöhet szóba, mert nem akarok ott teljesen kezdőként összevissza bénázni. És itthon sem, ezért szeretnék egy jó edzéstervet. Már megnéztem jópár oldalt, YouTube videót, de nem tudom, mi mennyire hatásos. Saját tapasztalatra, ötletekre lenne szükségem, vagy valamilyen hasznos oldalra/videóra, ami segíthet elkezdeni.

Köszi.



2015. aug. 7. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Csinálj mondjuk A és B napokat. A napokon mondjuk edzel lábra és hasra (guggolás, lábemelés stb.) B napokon meg mondjuk fekvőzöl és húzódzkodsz (esetleg vehetsz súlyzót ha akarsz, de nem muszáj). Majd beosztod ezekkel a hetet, heti 2 nap pihenővel.

Konkrét edzőtervet gyakorlatokkal nem tudok írni, mivel nem ismerem az erőszintedet. Keress youtubeon olyan gyakorlatokat amiket meg tudsz csinálni, "calisthenics" címszó alatt találsz saját testsúlyos cuccokat.

2015. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!