Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A haskerék tényleg jobb mint...

A haskerék tényleg jobb mint a sima hasprés?

Figyelt kérdés
Ér egyáltalán valamit vagy ez is csak átverés?
2015. aug. 7. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, ér. Ha gerincproblémás vagy, nem ajánlom. De venni szerintem nincs értelme. Ahova járok edzeni ott van, néha szoktam használni. Viszont emlékszem, hogy kezdőként rohadtul nem ment, és most sem tudok olyan sok ismétlést csinálni. Kezdésnek teljesen jó a hasprés.
2015. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. De egy ideje már csinálok hasprést és azt hallottam hogy a haskerék egyaránt megdolgoztatja a felső és alsó hasizmot, és állítólag hatékonyabb is, csak azért érdeklődtem hogy valóban így van-e.
2015. aug. 7. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, szerintem érdemes venni, 3-4 ezer Ft, nekem is van.

Nem csak a hasizmokat dolgoztatja meg, hanem az egész tartó izmokat, gerincmerevítőket, derekat, stb.

Igen, az elején nagyon nehéz, akár csak egyet is teljesen megcsinálni, de ha belejön az ember, akkor menni fog.

2015. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!