Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elérhető Mike Tyson formája?

Elérhető Mike Tyson formája?

Figyelt kérdés

Naturálon elérhető Mike Tyson fénykorába lévő formája?

[link]



2015. aug. 3. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem -Mike Tyson -csak 1 volt! utánozni sem tudnák-Te sem!
2015. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi az hogy volt? Még most is él, nagyon el vagytévedve. És nem az volt a kérdés hogy lehet e utánozni vagy sem...

A kérdés az, hogy el e lehet érni naturálon hozzá hasonló fizikumot.

2015. aug. 3. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
A válaszoló arra gondolt hogy semmiképp nem fogsz pont így kinézni, mert más a genetika. Egy hasonló el, persze.
2015. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te kis butus-kérdező! Gondolom megértetted! Utánam a #3 as +válaszólta! Nem írtam, hogy meghalt!
2015. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tyson nem natural olyan háttér volt mögötte ami ma magyarországon elérhetetlen.
2016. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thorwald95 válasza:
Nem tudom kérdező mennyit tudsz Mike Tyson életéről. Én elég sokat. Mike ugye egy szegény utcafiú volt akit egy legendás box edző Cus D'Amato vett 13 éves korában szárnyai alá. Cus szerény körülmények között élt, nemhiszem, hogy sok pénze volt szteroidokra. Nameg a 80-as évek elejéről van szó. Ekkor a sportban nem volt közel sem olyan orvosi praktika a sportolók mögött mint ma. Klitschko valszeg nyomja a cuccot ezerrel, így is egy kalap szar. Maximum, nagyon maximum a börtön utáni Mike-ot tudom elképzelni , hogy belekóstolt a szteroidba, a Holyfield elleni küzdelmek alatt, de azt is kétlem. Akkoriban, aki nehézsúlyú volt, az kivételes genetikával bírt, és nem véletlen, hogy 99% csak néger volt, ők tudtak megfelelően gyors, szálkás, mégis nagy izomtömeget elérni.
2016. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!