Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véleményetek szerint elérhető...

Véleményetek szerint elérhető így a megfelelő tömegnövelés?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok 58kg.Naponta 122g a fehérje bevitelem és 180g a szénhidrát.Ezeket különböző fehérje dús készítményekből: fehér húsok,tejkészítmények,halak,túrók (tudom ez is tejkészítmény de a biztonságért leírom).Szénhidrátot:rízs,krumpli(edzés előtt/után dextróz)


Reggel egy adag fehérje készítményt (nemszeretnék márkát/nevet írni a veszekedések elkerülése végett)


Fő étkezés után Vitabolicot.


Délután edzés előtt kreatint.Illetve utánna testömegnövelőt kreatinnal keverve.


Nekem csak annyi lenne a problémám (1 hete kezdtem) hogy nekem csak húzódzkodás,tolódzkodás,fekvőtámasz,felülésre van lehetőségem.


Megfelelő a napi fehérje/szénhidrát bevitelem?


Ezzel az edzésformával (street workout) lesz látszólagos tömegnövekedés? (Persze nem napok meg egy hónap utánra értem.)


Ha valamit kihagytam légyszíves jelezzétek.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és elnézést ha valamit bénán írtam le vagy csinálok.



2015. júl. 13. 23:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Jajj el is felejtettem egy nap 6x étkezek és 5 liter vizet fogyasztok.Minden nap másra edzek.Egy héten 4x edzek 3 pihi nap de a megadott tápanyagot és készítményeket minden nap ugyan akkor iszom/eszem.
2015. júl. 13. 23:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gond, jó lesz, így is fogsz fejlődni. Van rengeteg saját súlyos gyakorlat is, meg sok nehezítési mód. Ha esetleg kinőnéd ezeket, akkor lehet váltani. A szénhidrát bevitelt nem tudhatjuk, lehet, hogy majd több kell, de ezt neked kell látni. A fehérje oké. A zsírokra is figyelj, legyen meg a kalóriaplusz.
2015. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és megpróbálok mindent megtenni a kalória pluszt is bejegyzem mert ezt ki is felejtettem. A szénhidrátra pedig oda fogok figyelni.
2015. júl. 13. 23:34
 4/4 anonim válasza:

Én olyan voltam hogy sosem tudtam felhízni semmitől, elkezdtem naponta inni a tömegnövelőt(Gainer) és semmi mást.

1 hónap semmi

2 hónap semmi, talán 2kg

3 hónapban már 5kg de abba hagytam mondom aaaa ez semmi, lesz*rom.

Teltek a hónapok és később hatott, 65KG-ről 6-9 hónap alatt 95KG lettem.

Csak tornázni kell mert nem volt időm sajnos ésrengeteg a hasamra ment.

2015. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!