Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan edzésforma/módszer,...

Van olyan edzésforma/módszer, ami izomból fogyaszt? Rúdtáncra járok, és általában a rudas lányoknak elég izmos a karjuk, combjuk, én viszont nem szeretnék akkorá t, mint amilyen nekik van, csak szolidan formásat

Figyelt kérdés

sokat sportoltam, főleg fitnesses dolgokat, de most az aktuális kedvenc, az a rúdfitness, viszont az alakommal már így is meg vagyok elégedve, és nem szeretnék hatalmas izmokat.

Köszi

17/L



2015. júl. 29. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne félj, nem lesznek hatalmas izmaid. Én még nem láttam túl izmos rúdtáncos lányt. Szerintem dopping nélkül egy nő nem is képes túl izmosra edzeni magát.
2015. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]



Ez mióta izmos?

2015. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor lehet rosszul fogalmaztam. Az se nagyon tetszik, ha már kicsit jobban látszik pl a karomon, hogy edzem.
2015. júl. 29. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne edz, jó dolgok ezek a testképzavarok.
2015. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Csak a két képet vettem figyelembe,ami az írásban szerepel.

Ezen mi az izmos?

2015. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem favágás vagy súlyemelő edzés. Nem leszel kigyúrt gorilla, nem is biztos, hogy egyáltalán látszani fog.
2015. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél jó zsíros, akkor nem fognak látszódni az izmaid. Amúgy rúdfitnesztől nem leszel olyan izmos, pont nem rég találkoztam valakivel, aki rúdtáncol és elég vékony.
2015. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem lehet tudni, hogy mennyire fogsz izmosodni tőle. Nekem van olyan edzőm aki nagyon izmos, illetve olyan is aki szép szálkás. Ez alkat kérdése, illetve, hogy milyen gyakran, mennyire intenzíven csinálod. Én is járok, a vállamom-karomon látszik, hogy edzettebb de a combjaimon, fenekemen semmi változást nem tapasztaltam.
2015. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!