Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel tudom helyettesíteni a...

Mivel tudom helyettesíteni a zabpelyhet?

Figyelt kérdés
Napi 2szer kéne ennem 90-100g zabpelyhet, de nem bírom megenni. 70g-nál több ha akarom se megy le.. reggel 10:00-kor és du. 15:00-kor kellene ennem. Mivel tudnám helyettesíteni? :)

2015. júl. 27. 20:03
 1/10 anonim válasza:

Szia!


Nem szeretnélek elkeseríteni, de én kb. 2 hete ugyanezt a kérdést tettem föl az edzőmnek és közölte velem, hogy "Semmivel!".


Eleinte nekem is bajom volt vele, de aztán sikerült megbarátkoznunk. :) Próbáltam teljesen natúran, aztán vízzel megduzzadva, majd ledarálva... Szerintem meg lehet barátkozni vele, csak meg kell találni, hogy neked hogy a leginkább ehető. Ízesítheted egy kis fahéjjal esetleg, azzal nem ártasz!


Remélem valamennyire segítettem. :/

2015. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

Kérdező!

Miért akarsz zabpelyhet enni?

2015. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első: Köszi, kipróbálom a fahéjat! :)

Második: Tömegnövelő étrendhez szükségem van rá, csak ma az első napon nem ment le az egész.. :(

2015. júl. 27. 20:38
 4/10 anonim válasza:

Szívesen! :)


Nekem az edzőm még a folyékony édesítőszert is engedi, 4-5 cseppel már egész ehető. ;)


Vagy zabkásának próbáltad már?


Nem tudom mennyire kötött az étrended, de zabkásának nagyon jó! Reszelhetsz bele egy kis almát, stb... Sok mindennel fel lehet dobni, ami egészséges. De nyilván csak akkor, ha ez még belefér az étrendedbe. :)

2015. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam! Utána is járok mit reszelhetnék bele:D Köszi!
2015. júl. 27. 20:47
 6/10 anonim válasza:
Írtam üzit is! ;)
2015. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szintiszoli123 ***** válasza:
A zabkása elkészítésének csak a képzelet szab határt és nagyon finom, de a zabpehely nem kötelező lelem a tömegnövelő étrendnek. A holnapi reggelimben a CH például durum spagettitészta lesz. Miért ne?
2015. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de szerintem nem érdemes kihagyni. Én pl. ezt szoktam: 4 tojás (3 sárgája van benne), 100g zabpehely, kakaópor, folyékony édesítő. Ezt botmixerrel homogénebbé teszem egy picit, majd kisütöm. Szerintem baromi jó, desszertnek fogom fel. Régen reggel ettem, de rájöttem, hogy nap közben jobb, reggel nem bírok megenni ennyit és nem is igazán kell ennyi ch.


Az ne zavarjon, hogy nem tudsz eleget enni, idővel több fog menni.

2015. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én zabpehelylisztet használok helyette, ezt keverem össze vagy fehérjével, vagy 4 tojással. Ha fehérjével keverem és rakok hozzá 4-5 deci vizet, simán meg lehet inni 100gr-t, ha pedig csak kis vizet rakok hozzá, olyan lesz mint vmi puding. Tojással meg simán kisütöm és kb egy vastag palacsintát kapok.
2015. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindneki!
2015. júl. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!