Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyik jobb fehérje?

Szerintetek melyik jobb fehérje?

Figyelt kérdés

Biotech power protein vagy a power track fehérje a jobb?

Kezdésnek melyiket választanatok?


2015. júl. 23. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem venném, mindkettő fő összetevője a szójafehérje. Egyébként elég hasonló a kettő, sok különbséget nem találok. A biotech aminosavprofilja mintha kicsit jobb lenne. Ha jó helyről veszed, nem sokkal drágábban már tejsavót is kaphatsz.
2015. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom , sajna így jövök ki olcsóbban . Ezt csak reggel enném ,zab mellé!

Mivel heti 3 szor tudok edzeni így edzés utánra meg whey protein 100% ot innék. Persze az étrendem meg lenne! Szerinted?

2015. júl. 23. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem tudsz reggelre venni tejsavót (mintha amúgy kötelező lenne, mindegy), mert edzés utánra is scitec-es fehérjét iszol. Bőven megtenné a stillmass, mhn, myprotein valamilyen tejsavója is. Ugyanaz. Reggelre mehet tojás is, ha olcsón be tudod szerezni, vagy van tyúk.
2015. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, ha scitecet használsz, akkor valószínűleg ki tudsz spórolni reggelre is egy tejsavót a fentebb említett márkákból. Egyébként szerintem semmi befolyása nincs, hogy reggel iszol-e fehérjét vagy sem. Jobban járnál egy rendes kajával.
2015. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!