Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik táplálékkiegészítő...

Melyik táplálékkiegészítő fontosabb?

Figyelt kérdés
2 kérdésem lenne. Most Whey Protein Professionalt szedek, Mega Dialy One-t, porcvédőt. Az egyik kérdésem az lenne, hogy ezek mellé a C-vitam, kalcium-magnezium, omega3 lenne fontosabb vagy a Bcaa express-L-glutamin. Sajnos csak az egyik stack fér bele. A másik kérdésem pedig az, hogy mit egyek reggelire. Sokszor zab-joghurt-edesitot ettem vagy zabliszt-feherjet vagy zabkasat turoval. Sajnos a zabtol szekrekedesem van. Tojast szoktam meg reggelizni vagy rantottanak vagy fozve de ezt hamar megunom. Van valami reggeli otletetek amiben nincs zab vagy tojas?

2015. júl. 14. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
1-es verzió.
2015. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sorrendnek ennek kellene lennie:

Vitamin

Izületvédő

Fehérje.

2015. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:

Na végre egy okos kérdés:


A táplélékkiegészítés egy program kell legyen, alulról kéne építkezni, mert addig a többi kieg sem lesz megfelelő:


Alap: multivitamin jó minőségű, tasakos , pl Multi Pro Scitectől és társaik + esszenciális zsír, vagyis Omega 3,


Ezek az alapok, aztán jöhet a fehérje, glutamin, kreatin stb,


De normális kajával még fehérjekiegészítőre is max edzés után van szükséged, esetleg ha már diétázol és megnövekszik a fehérje bevitel igény máskor nem nagyon.



Ha nem hiszel nekem, akkor Kozaróczy Tibi megmondja a tutit, kicsit durva szinteket surol a srác táplálkozástudomány szinten:


[link]


Itt a 7-es számod írd majd át 1 től 9 ig és sok más PDF anyagot is találsz,


és a hozzá kapcsolódó video:


https://www.youtube.com/watch?v=LquMtKexsOQ



A székrekedés témára:


Nekem is ez volt a gondom, illetve az, hogy a zabos reggeli után kiszáradtam nagyon hamar, az összes folyadékot felszívta belőlem.


Az oldotta meg a problémát, hogy amikor kikelek az ágyból és még nem eszem iszom fél liter vízet legalább majd rá fél órára kb reggelizem, illetve fehérjeturmixal öntöm fel a zabot vagy híg joghurral, persze zsírszegénnyel


azóta nem volt ilyen rekedés problémám


mennyi vízet iszol egy nap? min 1 liter minden 20 kg-odra kellene, ha edzel akkor ez még több is lehet.


Illetve a rostbevitelt is kéne növelni, főleg a nyers organikus zöldségekét, abból is az ún vízes zöldségekét, pl paradicsom, paprika, uborka.

2015. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:)
2015. júl. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!