Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a crossfit, és hogyan...

Mi az a crossfit, és hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

több mint egy éve testépítek, de nekem ez már annyira nem jön be.

heti 3-5x lemegyek a terembe, leedzem az izmot, szét vagyok durranva fél óráig, megiszom a fehérjémet, állandóan eszem, és ez minden nap. unalmas, és szeretnék váltani. egyik ismerősöm mondta hogy nézzek utána a crossfitnek, de gondoltam jobb ha itt kérdezek rá, mert konkrét választ kapok esetleg tanácsokat is.

válaszokat előre köszönöm.



2015. júl. 12. 01:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
részben igaz:D a kétharmada kokszol
2015. júl. 14. 09:25
 12/16 - palilaci - ***** válasza:
hagyjuk már
2015. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem így van? akik a színpadon pózolnak az 50-es karjukkal szerinted tisztán érték el? ló****t.. épp tegnap beszélgettem egy testépítővel . egyetlen dolog maradt meg venne. "szteroid nélkül nem lehet normális célokat elérni" és részben igaza volt.
2015. júl. 14. 09:44
 14/16 anonim ***** válasza:

# 13

Felmérést készítettél hogy így tudod?

Ez is csak egy sztereotípia...kétharmada persze...kétharmada nem jár a termeknek testépítő versenyekre, persze ettől függetlenül vannak akik kokszolnak de nem olyan nagy arányban ahogy azt egyesek képzelik.

Amúgy meg ha már itt tartunk az élsportban szinte mindenki kokszol és doppingol nem csak magában a testépítésben.Az meg nem nagy tudomány hogy írok két könyvet hogy koksz koksz koksz koksz mert amúgy enélkül egy napilap tartamát nem tudná kitölteni amit ezen kívül leír a könyvben.

2015. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Olyanok kokszolnak, akikről nem is gondolnád. Sokan egy gyenge formához is beszednek mindent. Amúgy végig olvastam a Csak az izom c. könyvét és csak arra szólított fel, hogy ne szedj szteroidot, mert nem egészséges. Ez meg nyilván érthető.
2015. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sowilo ***** válasza:

# 15

Fejlődött valamit a szerző a fegyencedzés óta? Nyomja még a gyúrósok elleni propagandát? Vett azóta biológia korrepetálást?

2015. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!