Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A vékonyabbaknak könnyebb...

A vékonyabbaknak könnyebb vagy nehezebb edzeni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 00:19
 1/4 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne :S

De sztem attol fugg hogy milyen sportos az illeto(tehat ha pl tobb eve sportol akkor valoszinuleg jobb formaban van tehat neki konyebb mint annak aki vekony de nem sportol)

2015. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogyha erőszintben ugyanott van a vékony mint a dagi akkor a vékonyabbnak könnyebb edzeni. Saját testsúlyos gyakorlatoknál is jól jön ha szálkásabb az ember.

Viszont egy eredően vékony alkatú embernek nehezebb izmot felszedni, mert nem eszik eleget, ezért jobban oda kell figyelnie a kajára.

2015. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig irigyeltem azokat, akik alapból nehezen zsírosodnak és szálkásak, míg ők hónapok után látják, hogy mennyit fejlődtek, én csak egy alapos diéta után láthatom a felszedett tömeget, mert könnyen jön a zsír.. Viszont jobban is jön a tömeg, hiába zsírosodok vele együtt.
2015. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én vékonyabb ismerőseim eléggé lassan fejlődnek
2015. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!