Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérje port vásároljak...

Milyen fehérje port vásároljak kezdőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem rég kezdtem el a testépítést.

15 éves fiú vagyok. 165cm (elég alacsony) és 59-60kg. Lassan 2 hónapja edzem saját testsúlyos és súlyos edzéssel. És elég szépen fejlődök. Amikor csak tudom minden edzés után eszem natúr csirkemellet zöldséggel.

De van olyan amikor nem igazán tudok azt enni, ezért gondoltam hogy ilyenkor bedobnék 1 turmixot. Azt viszont nem tudom hogy mit is csináljak. Mit is kéne szednem? Milyen fehérjét? Egyenlőre tömeget növelek (Rendes étrenddel) aztán majd később a szálkásítás. De a lényeg, hogy milyen port is kéne vennem? (max 1 kilós kiszerelésben venném hiszem mint mondtam nem minden edzés után innám.) Köszönöm! :)


2015. jún. 26. 18:43
 1/8 WhiteLabel ***** válasza:
ha nincs ismerős ahonnan betudsz szerezni teljesen tiszta tejsavó fehérjét, akkor még ami jó az a 100% whey protein
2015. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Protein Power.
2015. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tojást.
2015. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gyorsan elfogy ám az 1kg... + ha ízlik rá fogsz kattanni, és nassolás gyanánt is fogod inni.. ami nem is baj, mivel laktat.

+ nagy kiszerelésben az egységára lényegesen olcsóbb.

én mhn 100% whey pro-t veszek általában mindig, csokisat, 6kg 24000ft a muscleteam-nél.

de ha ragaszkodsz a kis kiszereléshez, akkor pl myprotein, ami a fehérjék között az olcsó kategóriát képviseli, 1kg-os kiszerelés 6000ft...

2015. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyébként tejsavó fehérje, tojás fehérje, marha fehérje,

a szójás vackokat kerüld... van még olyan is, hogy borsó fehérje, az némileg jobb minőségű mint a szójás, viszont totálisan ihatatlanul gusztustalan íze van...

2015. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Még egy kérdés. Nézegettem ezt: [link] És: [link]

Ezek nem teljes fehérjék? Ezek tömegnövelők? Mert ha igen akkor nekem nem ilyesmit kéne vennem. (mert ugye én étrenddel tömegelek.) Akkor nekem ilyesmiket kéne keresnem? : [link] és: [link] és: [link]

2015. jún. 26. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor már tömegnövelőt keverd ki magadnak otthon jobban megérné
2015. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MTB-és srác válasza:

Szia!!Nemtudom mikor írtad ez a kérdésr de ha még nem jöttél rá akkor segítek:Nyilván a vékonnyabbak könnyebbeknek töb tövelőt kell szedniük hogy meg legyen egy bizonyos alkatuk!

A fehérje turmixot nagyon ajánlom mert telít,finom,és bár mesterséges úton lett elkészítve egy megbízható fehérje forrás,a te esetedben kevert fehérjét ajánlok(Protein Power,3000 ft)Vagy ojan fehérjét ami tömegnövelővel van keverve(Hyper Mass 3000 ft) majd ha meglessz a formád jöhetnek a 100%-os tejsavó,beff proteinek (100% whey protein,Nitro Pure stb )

2015. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!