Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 év alatt mennyit lehet...

1 év alatt mennyit lehet erősödni? (Bicepsz edzés, váll)

Figyelt kérdés

Második kérdés: eddig ezt terveztem, így jó lesz?


Hétfő:

-Csuklóedzés + tolódzkodás

Kedd:

-Váll

Szerda:

-Bicepsz edzés

Csütörtök:

-Mell edzès

Péntek:

-Combedzés + húzodzkodás

Szombat:

-Has edzés + hátedzés

Vasárnap: SZÜNET


2015. jún. 13. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

nem éri meg így felosztani.Ha kezdő vagy,1-2 hónap átfogó edzésterv,hogy szokd a súlyokat s utána osztod szépen fel az edzést.

De szerintem ez már túlzás,én személy szerint így csinálom: mell-váll,bicepsz-tricepsz,hát.A lábedzés nálam a heti 2 foci(van is eredménye...)

De ha ez nem tetszik,ezt is próbálhatod: mell-bicepsz,hát-tricepsz,láb-váll.

A hasat meg beszúrhatod heti 1-2x,függ hogyan bírod

2015. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hétfő:

-Mell + bicepsz

Kedd:

-láb + váll

Szerda:

-Hát + tricepsz

Csütörtök:

-Has + csukló

Péntek:

-tolódzkodás

Szombat:

-húzodzkodás


Egyébkènt már tavaly is csináltam, de csak bicepsz, váll és tricepsz volt. Meguntam.. de most már nem a szivem irányít, hanem az agyam. (Miért? Mert fejlődni akarok) és ám mennyit lehet változni/mennyit változok 1 év alatt, ha folyamatosan erősítek?

2015. jún. 13. 17:53
 3/3 Kerze ***** válasza:

Ez így teljesen rossz. Comb edzés+húzódzkodás most ez mi?

Legyen egy átmozgató edzésterved 1 hónapig. ( minden edzésen minden izomcsoportot megmozgatsz)

Utána meg osztott edzésterv pl: hétfő: Mell bicepsz,

Kedd: hát, csütörtök: láb, péntek: váll tricepsz. De ez csak egy példa volt. Has, vádli mehet 2 naponta. 1000 féleképpen variálhatod

2015. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!