Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elliptikus tréner otthoni...

Elliptikus tréner otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Még soha nem próbáltam, a heti 2-3 kocogásom közül szeretnék valamennyit (akár mindet ha beválik) kiváltani vele. Akinek van otthon, mennyire vált be? Érdemes magasabb árkategóriásat venni?

2015. jún. 10. 19:10
 1/2 anonim válasza:
100%
Én egy 90 ezres trénert vettem, ennél drágább szerintem felesleges otthoni használatra. Arra figyelj, hogy a lendkerék súlya ne legyen kevesebb 12 kilónál, ez fontos faktor. Én minden nap 45 percet használom, nagyon szépen csinosít. :)
2015. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek 1-el. Én ezzel fogytam fél év alatt majdnem 30 kilót, de mellé kell erősítő edzés is, mert ez inkább fogyaszt, mint erősít. Én is napi szinten 40 percet nyomok rajta heti 6 napon. Sokkal jobb a kondim, mint régebben, de ez az eszköz nem erősítésre van, inkább állóképességi cucc. Muszáj mellé vagy csak sima sajátsúlyos erősítés, vagy súlyzós izomtömeg-növelés.
2015. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!