Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem nő a tömegem 300 gr...

Miért nem nő a tömegem 300 gr ch tól mikor elvileg lassú az anyagcserém? 140 kg voltam 17 évesen, de aztán 2 év alatt lefogytam 74 re. Tömegelni szeretnék, de nem megy. Mostanában SEMMITŐL nem hízom :S de akkor miért voltam kamaszként dagadt? 27f

Figyelt kérdés
jelenleg egy ecto / mesomorph alkat jön ki minden teszten és nem csak teszten, hanem az alkatom is teljesen olyan mint egy ecto/ mesomorph keverék.... de akkor hogy lehettem kövér??? lehet valami hormon zavar? mert tini korom előtt nagyon vékony kisgyerek voltam... viszont most szeretnék izmot építeni de 300 grammnyi ch egyik barátom szerint már nagyon veszélyes a májra naponta, és többet semmiképpen nem szabadna megenni szerinte.
2015. jún. 7. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Van aki 300gr cukrot visz be üdítőkkel folyékony formában. A májadnak pedig semmi köze nincs a te keményítő beviteledhez. Az anyagcsere nem konstans, hagyd a teszteket a pics@ba. Mennyi fehérjét és zsírt viszel be?
2015. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kövér folyamatos túlevések miatt lehet az ember. Én is mezomorf-ektomorf féleség vagyok és voltam kövér. Nem vészes 300 gr. Ha kell menj fel 5-6 grammra/ttskg.
2015. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

140 grammnyi fehérjét viszek be naponta, a zsirral nem foglalkozom. azt olvastam ha normális húsokból viszem be, és nem fehérje turmixokból, akkor megvan a napi zsir mennyiség. Amúgy oliva olajjal sütök! egyszeresen telített zsírsavak miatt. Eszem tengeri halat is naponta. nem sokat de pangasius filét szoktam :) megfogom akkor próbálni a 400 grammot akkor. de akkor is fura hogy hogy lehettem kövér. mondjuk akkoriban megettem így együltömbe reggelire egy családi pizzát, amire ma már nem lennék képes, mivel azóta kialakult egy lisztérzékenységem is...


tehát semmi pékáru vagy ilyesmit nem eszem meg. finomított szénhidrátokat teljesen kizártam. az alap ch-m az a rizs. és mindent rizs/mandula lisztel csinálok meg.

2015. jún. 7. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
A pangasiust inkább ne. Rossz körülmények között tartják, minden szeméttel etetik. Csak tanácsképpen mondom.
2015. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké ne emeld a a szénhidrátot, viszont a zsírt emeld meg 75 grammra lenmagolajból amit a zöldségre/salátára öntesz.
2015. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is óvatosan a CH-val. Egy 100-as ugrás túl nagy lépés.


Ahogy írták, próbáld a zsírt emelni lassan. Ha még mindig nem indul be, tolhatod egészen az össz. kalória értéked 30%-áig (a CH kárára, ha valahol csökkenteni kell miatta).

2015. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a pangasius baromságot még ennyi év után is toljátok? Semmi baja nincs annak a szerencsétlennek. Még amikor meg lett gyanúsítva a spár (talán ők) hogy ilyen alacsony minőségű, sőt ártalmas árut tartanak, akkor is el lett vive és bevizsgáltatva. És lám: semmit nem találtak.


Az egész semmi más nem volt, csak halpiaci lobby. Valaki kiszorult, és lefizetett egy újságírót hogy írjon egy cikket, amiben lejáratja.


Semmi baja a pangasiusnak, egyed nyugodtan.

2015. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!