Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étkezés, streetworkout segítség?

Mondmeg miaz kérdése:

Étkezés, streetworkout segítség?

Figyelt kérdés

Street Workoutot kezdtem nem régiben (néhány gyakorlatot eddző teremben végzek), edzés tervem van. Viszont nem tudok venni kiegészítőket, nincs rá pénzem éppen az edző teremre is épp hogy van, és ételből is csak azt tudok enni ami épp itthon van. Szeretnék odafigyelni rá és olyat enni ami itthon van + még valamennyire segít is. Éttrendben kellene segítség a fönt említett dolgok figyelembe vételével.

16 éves vagyok, 65 kg. Unokatesóm faterjától kaptam egy fél kg-os "Crea-Bomb" táp. kieg.et. De csak ennyim van...

Szóval ha elfogyott nem tudok venni.

Tippeket az eddzéshez elfogadok.



2015. jún. 4. 18:14
 1/4 Musclemore ***** válasza:
Ha street workoutozol, akkor minek terembérlet?
2015. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert a teremben több gyakorlatot tudok csinálni mint a játszótéren. Azaz nem tudok a téren dip-et csinálni... nagyjából pull up-ot, push-up-ot, kb ennyi
2015. jún. 4. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
De érted hogy akkor az már csak sima "workout", mert elhagatad a "street"-et? Akkor már eddzél rendesen ha terem bérleted van (néhány szerencsés metabolizmusú ember túl tudja edzeni magát a rossz étrenden), vagy a termre költött pénzt öld bele a kajába és tápkieg-be és eddz saját testsúllyal rendes street workout/calisthenic módra, mert ez így tipikusan a "két szék között a padlóra" este lesz , nagyon úgy érzem...
2015. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél minél többet, ilyenkor ezt lehet tanácsolni.
2015. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!