Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szénhidrát ingadoztatás?...

Szénhidrát ingadoztatás? Jelenhetne megoldást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április eleje óta szálkásítok. Szépen fokozatosan csökkentve a CH-t, elértem, hogy az erőmből ne veszítsek. Jelenleg 130g ch-t fogyasztok naponta, 80kg vagyok.


A gondom, hogy mindenhonnan szépen lement a zsír, viszont az "úszógumi" területről nem nagyon akar.


Marha hülyén néz ki, hogy végre kezd szélesedni a hátam, viszont a hasamon és oldalamon lévő háj miatt ilyen homokóra szerű alakot formál a felsőtestem.


Étrendem:

130g ch (zabból és rízsből illetve zöldségből)

180g fehérje


Zsír: őszintén szólva fogalmam sincs, annyi amennyivel kisütöm a húst kókuszzsírban + 2 omega3 kapszula. Ezzel is lehet probléma biztos.


Heti 3 súlyzós edzés, 2 HIIT, 2 aerob.


Sok helyen olvastam itt, hogy ingadoztassuk a CH-t.

Ez jelenhetne megoldást, hogy újra beinduljon a fogyás?


Illetve azért is gondoltam, hogy egy kicsit megemelem pár napra, mert kezdek "laposodni", bár ezt lehet csak beképzelem.



Előre is köszönöm!



2015. máj. 21. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenthet. Utána csökkentsd le a ch-t, akár még alacsonyabbra is, de kalóriában ne legyen sokkal alacsonyabb. Emeld meg a zsírt! Vegyél lenmagolajat. Bár szerintem nálad még a fehérjét is lehetne növelni, ha csökkented a ch-t.
2015. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó megoldás lenne.
2015. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Ami felmerült bennem: mennyire kéne megemelni?

200 mondjuk? Mennyi időre? Ha újra csökkenteni akarom akkor megint fokozatosan vagy rögtön mínusz 80-90g?


Elnézést a sok kérdésért... :)

2015. máj. 21. 21:32
 4/6 Tyler913 ***** válasza:

Nem lehet,hogy kevés az aerob és sok a ch?


Én a szálkásítás végén már csak 1,5 g/tskg körül fogyasztottam és volt heti 5-6 aerob,éhgyomorra. Fogytam mint a sz.r :)

2015. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy egy napra megemelem a ch-t, és utána leviszem 100-110 körülire illetve berakok még 2 aerobot.


Aztán meglátom mi lesz :)

2015. máj. 21. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 100g ch felett meg sem moccan az alsó háti zsír csinálhatok akármit.Szerintem neked elég lenne emelni az aerobot heti 5-6ra.Ha ez nem hat akkor kezdeni el csökkenteni a ch-t,levinni 50-70ig,heti 1 töltéssel,ha ez sem hat akkor kezdeni el ingáztatni a 100 és a 0g ch közt 20asával.Használhatsz kreatint akkor nem érzed majd laposnak magad és az edzés is jobban megy tőle.
2015. máj. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!