Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi időt edzel?

Mennyi időt edzel?

Figyelt kérdés

Heti 5x edzek ( 2x lábazok 1 héten ) . Sulival végeztem . Reggel dolgozok , utána csak az edzés van 1,5 órás edzésről átálltam a 2,5 - 3 órás edzésre és sokkal jobban kitudom nyírni az adott izomcsoportot amire edzek.

Persze ilyen hosszan tartó edzés közben megy bcaa , glutamin , c vitamin .

Ártok magamnak ha ilyen sokáig tart az edzés ? Úgyvettem észre sokkal jobban fejlődök mint eddig .Youtuben találtam egy csávót ( Rich Piana ) és ő mondja hogy minél többet fektetünk be valamibe annál jobban jövünk ki . 3-4 órás edzéseknek is adjunk egy próbát mert megéri .


Kinek mi a véleménye erről ? Ti mennyi ideig szoktatok a terembe tartózkodni ?



2015. máj. 18. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Heti 5, 1-1,5 óra.


A 3-4 órás edzésre azt fogják mondani, hogy túl fogod edzeni magad. Személyes tapasztalatom se a 3-4 órás edzéssel, se a túledzéssel nincsen, úgyhogy erről nem nyilatkozok.

2015. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen úgy olvastam a kérdészt,hogy "Mennyi diót eszel?"

Heti háromszor általában másfél-két órát.

2015. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Heti 3x fel ora - 45 perc kozott. Nem keszulok Mr. Olympianak.
2015. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
heti 4x fél óra
2015. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Musclemore ***** válasza:

Heti 7, 500felülés, hogy ronaldo hasam legyen!


Am heti4, kb 1-1.5óra.

2015. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Heti 3 másfél óra és ebbe nincs benne a láb
2015. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az fogja eldonteni hogy fejlodsz-e.

En egy izomcsoportra 2-3 sorozatot csinalok(+bemelegito sorozatok) es hetrol hetre fejlodok. (Edzesnaplo).

Te szerintem megcsinalsz 20-30 sorozatot izomcsoportonkent. (Javits ki ha tevedek). Na most en miert csinaljak ennyit ha a tizede is eleg.

2015. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza lehet.Lehet,higy túl kis súllyal csinálod és túl sokat csinálsz.Vagy túl sokat pihensz közben.Megfelelő súllyal el kéne fáradnod 2 óra edzés után.Én az 1.5-2 órás edzésemet is nlha soknak találom,főleg úgy,hogy a teremben kb.nekem vannak a leghosszabb edzéseim.A többiek általában 1 óra alatt lehúzzák.
2015. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Simon0211 ***** válasza:
Hajaj. Látom sok itt a találgatás. Egy ideális edzés ideje 45-60 perc közé esik nagyon maximum 90 percig eltolódik. A szervezet 45-60 perc alatt eléri a topp tesztoszteron és ideális hormonszinteket. 90 perc után már nincs jelentős hormonfelszabadulás a szervezetben, ami elősegíteni az izomméret (nem az állóképességről beszélek, hanem a kifejezetten a méretről) fejlesztését. Nyilván a profi szint más, a hormonháztartás külső bevitelű anyagokkal befolyásolva van, ami már teljesen más dimenziója a testépítésnek. Az izom növekedésre mindig az intenzitásnak megfelelően fog reagálni. Időről időre egyre intenzívebb hatás kell az izmoknak a növekedési stimulus kiváltásához. Ezt elérheted az edzésidőd csökkentésével vagy a súlyok növelésével, esetleg a gyakorlatszám emelésével(ugyan annyi idő alatt). Szimplán fejlődsz mert valamilyen szinten növekedett az intenzitása az edzésednek, de gyakorlatilag fölöslegesen és ostobán befektet munka 3-4 órát a teremben töltened.
2015. máj. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!