Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A naturál testépítőknek csak...

A naturál testépítőknek csak azért van ilyen gyenge fizikuma, mert nem nyomnak semmit?

Figyelt kérdés
A képeket elnézve úgy néznek ki, mint akik nem is edzenek. Nálunk a teremben van egy-két tizenéves, akik az első kúra után jobban néznek ki.
2015. máj. 8. 07:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ki az a Zsolt? Kép?
2015. máj. 8. 17:19
 12/12 anonim ***** válasza:

Igaz történet:

Nem nevezem meg ki az, de ismertem (ráfoghatjuk) olyat, akin nem kis izomtömeg van (bár ő már nem naturál) megnéztem a versenyről készült képeit, és csak pislogtam:).

Kicsinek tűnt a színpadon, és beleolvadt a "tömegbe" (egy méreten volt kb. a többi versenyzővel), ha élőben nem látom simán azt mondom rá, hogy nem is nagy a képek alapján... Aztán közbe meg brutál tömeg van rajta.


Szóval képernyőn keresztül egyáltalán nem jönnek át az arányok, főleg ha a mezőny nagy része nem sokban különbözik..

2015. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!