Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A naturál testépítőknek csak...

A naturál testépítőknek csak azért van ilyen gyenge fizikuma, mert nem nyomnak semmit?

Figyelt kérdés
A képeket elnézve úgy néznek ki, mint akik nem is edzenek. Nálunk a teremben van egy-két tizenéves, akik az első kúra után jobban néznek ki.
2015. máj. 8. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Élőben sokkal jobban néznek ki nagyoknak is látod őket és igen azért nem olyan "nagyok" mert nem szúrnak a seggükbe semmit.
2015. máj. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azèrt. Nyilvàn cuccal sokkal nagyobb lehet az ember.
2015. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igaz de azért a naturokat is ugyanúg y kell tisztelni hogyha sokat dolgoztak azért.
2015. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Genetikán múlik, én is naturál vagyok és megállom a helyen egy physique versenyen kokszosok között. Mondjuk úgy is eszek és edzek.
2015. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nincs gyenge fizikumuk.
2015. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Csak az idióta elvárásaid miatt látod így őket. És ezt ne sértésnek vedd, mert sajnos természetes lett, hogy mindenki a szétkokszolt genetikai elitet veszi alapul.. Pedig nem feltétlen azt kéne.


Naturálban is lehet nagyon jó fizikumot összehozni. Nyilván megvannak a határaid (közel nem lesz akkora tömeged, és főleg nem akkora szárazságod), de ez még semmit nem jelent.


Én úgy fogom fel, hogy így legalább nem kockáztatom valami olyannal az egészségem, amire semmi szükségem. Ráadásul így senkinek sem leszek "sok", ami nem nagyon érdekelne, ha tényleg nőni akarnék, de mivel nem akarok.. így csak előny.

2015. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pont a tömeg és a hozzávaló szárazság fogja meg az embereket,akik hasonlóan akarnak kinézni... Csak aztán jön a hidegzuhany hogy hupsz ha így akarsz kinézni ahhoz fiacskám cucc kell.

Én is lennék 110 kg 8% testzsírral.

2015. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyenge fizikum.. Vicc kategória ez a kérdés. Nem kell messzire menni, nézd meg Zsolt fizikumát. A naturál testépítőket meg nem kell összehasonlítani a koxosokkal. Ez olyan mintha a hobbi futókat oltanád mert nem futnak minden másnap maratont.
2015. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki jópár éve komolyan nyomja naturálban, azt nem fogják pár hónap alatt lekörözni erőben. Edzőtársammal mi naturálban nyomjuk és néha igazi gyilkos edzések vannak, miközben azt látom hogy sok kokszos csak pumpálgat. Egyszer oda is jött hozzánk egy nálunk izmosabb emberke, hogy mekkora a karunk, hány kilók vagyunk? mert jóval nagyobb súlyokkal toltuk, mint ők... és általában akik olyasmi izommérettel rendelkeztek, mint mi és kokszoltak, erőben jóval kevesebbet mutattak.
2015. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez jó is így, hogy erősek vagytok, de a testépítés az nem az erőről szól, hanem inkább a kinézetről. Persze erősnek sem árt lenni, de alapvetően ez inkább látványsport. :)
2015. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!