Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzessel lehet formas,...

Milyen edzessel lehet formas, kerek fenekem 1.5-2 honap alatt?

Figyelt kérdés
Most 163 cm magas vagyok,50 kg es 14 eves lany vagyok. Suliban mertek testzsirszazalekot, nekem 8%, mertek vazizomszazalekot, az pedig 42 %. Egyeltalan nem vagyok kover, mar egy ideje edzek, izmos vagyok, de formasodni is szeretnek. Barmit eszek nem hizok el, tenyleg akarmennyit ehetek...Heti ketszer kezilabdazok es minden nap van tesim. Emellett szeretnek valami edzestervet, etrendet kerni toletek, esetleg tanacsokat, gyakorlatokat.

2015. máj. 5. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
8% testzsír? ott csúnyán elmértek valamit, az férfiaknál is nagyon komoly szint már :) [link] Keress rá youtubeon vagy facebookon Yarishna Ayala -ra, tőle láthatsz sok jó gyakorlatot fenékre a videóiban :)
2015. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látom a sulikba most megy a tudományos hittan és hülyítik szegény gyerekeket. Nah mindegy, az a 8 az nem 8 százalék testzsír. Végül is lényegtelen...


Guggolás, kitörés, felhúzás és egyébb lábgyakorlatok nagy súllyal. Fehérjedús táplálkozás (hús, tojás, túró stb) minőségi szénhidráttal. Étrendet keresss úgy, mint "tömegnövelő étrend" vagy olvasd el a "sárga kapszula"-t hogy nagyjából érsd miről is van szó.


Csak egy testrészre edzeni hülyeség, 2 hónap alatt meg amúgy se lesz nagy változás.

2015. máj. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!