Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megnéznétek ezt az étrendet?

Megnéznétek ezt az étrendet?

Figyelt kérdés

173 cm, 70 kg, jelenleg kevés izommal rendelkező, mezomorph alkat vagyok.


[link]



2015. máj. 5. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha gyúlladásos, vagy daganatos népbetegségek a célod, akkor sok sikert hozzá... Ha nem, akkor fehérkenyér és tej felejtős, és fogyassz ROSTOKAT is.
2015. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért az első elég erős logikával megáldott élőlény...


Valószínű, hogy pont a fehérkenyér és a tej okozza a népbetegségeket, még véletlenül sem a stressz, a mozgás hiánya, az össze-vissza eszetlen táplálkozás, a városi levegő belégzése....

2015. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem. Kérésed számomra parancs.
2015. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem ír hülyeséget, a fehérkenyér aminek köze nincs a kenyérhez, a tehéntej, de még inkább az a mocsok, amit tej címszó alatt eladnak neked, az a sok minden amit te is leírtál és még ezer dolog okozhatja a népbetegségeket... ne mindenképpen nem elhanyagolható, hogy mit eszel, és tényleg kellene több rost.
2015. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha aktuális a kérdésed, akkor én azt mondom ne ezt kövesd, mert 70 kg testsúlynál az 1905 Kcal étrend nem lesz elegendő. Ha esetleg kipróbáltad és az első pár hétben fejlődtél, akkor lehet, de én is hasonló alkatú vagyok és nekem a 2.500 kcal -s étrend alatt 1 hét alatt a várt 0,5 kg alig hozta.
2015. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!