Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért bírálják az "eredményeim...

Miért bírálják az "eredményeim" azzal hogy "csak a fehérjeporral felfújtad magad"?

Figyelt kérdés
3 éve edzem. Étrendre figyelek 2 éven keresztül kiegészítésképpen tejsavó fehérjét ittam edzés után, 1 éve már nem hogy ezzel is bizonyítsam nem fogok nélküle "összemenni", természetesen ugyan úgy folytattam az edzést, nem történt semmi visszaesés vagy ilyesmi mivel eleget eszem, de folyamatosan azt hallom hogy tönkretettem a szervezetem (mondjuk akik ezt mondják ott meg a napi 2 doboz cigi elfogy) meg koxos vagyok meg van egy barátom aki velem edzett, szintén vett valami fehérjét aztán, valami bőrbetegsége lett (mint később kiderült a dohányzásnak sok köze volt hozzá mivel amint abbahagyta elmúltak neki) aztán hát persze hogy miattam van "én tömtem bele a gyerekbe a porokat és neki is károsítottam a szervezetét és emiatt lett beteg. Azóta már szépen fb-ról is törölve lettem, én vagyok a közellenség, a kaszás...
2015. máj. 1. 00:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ezt megoldani?
2015. máj. 1. 00:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert idióták.Nem értenek hozzá.
2015. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek. Nem hiszem, hogy hatna rájuk bármi, reménytelenek. Ne foglakozz velük.


De azért tényleg erős. Nekem semmi közöm a testépítéshez (csak érdekel, olvasok róla és egyszer finoman majd... remekül akarok kinézni öregen :D), de amíg nem tudtam, mi konkrétan a fehérjepor, sem beszéltem róla hülyeségeket. Másoknak miért kell? A fenti is elég meredek, de láttam már hasonlókat.

2015. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy a gyereknél nem félnek amikor a bébi tápszert elkészítik? Mert ugye van olyan ami abból is por..vagy azt már nem adják a gyereknek mert reggelre Jay Cutler lesz? Vagy a zacskósleves? mert ugye ezek gond nélkül mehetnek..
2015. máj. 1. 00:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Így ivódott bele a köztudatba. Rosszul, anno én is visszahallottam ezeket és nem is híreszteltem, hogy táplálékkiegészítőket használtam, bár akkor még kár volt mert az étkezésem max. a béka segge felett volt 1 centivel. :D Ez van ne foglalkozz a férgesével, csak ne reklámozd, hogy szeded, tartsd meg magadnak mellesleg a te dolgod...Mondja egy dohányos, hogy egészségtelen. Ez jóó....
2015. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jogosak a kérdéseid a bébitápszerrel és zacskós levessel... :D Hú, de nem bíznék egyikben sem, inkább a fehérjepor, bár azt sem áll szándékomban szedni soha, különféle okokból, de egyik sem az, hogy az rosszabb lenne, mint a bolti termékek zöme... Bezzeg a fröcskölők tejet azt isznak, mert az élet, erő, egészség... De a fehérjeporok bűnös, káros anyagok, hogyne. Legalább megnéznék, miből áll, könyörgöm.


De a normál táplálkozás témával ugyanez van. Olyan az, mint a vallás, akkora intoleranciát és az Egyetlen Igaz Út vehemens védelmezését a bigott vallásosaknál lehet látni.

Évek óta gyk-zom, pár emberkével volt már egypár csörténk, én a magam részéről legjobb tudásom szerint érveltem s a másik sem volt hülye, volt némi tudása is, csak nem egészen elég és megfelelő. Nem értem el vele semmit. Vannak igen makacs emberek, akiket nálam jobb érvelők tudományos tényei sem tudnának meggyőzni.

2015. máj. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Örülj neki, hogy koxosnak neveznek, ez egy elismerés. Ne foglalkozz kiskocsogokkel, irigy emberekkel. Kit érdekel, hogy ők mit hisznek.
2015. máj. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
2015. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne fészbukkozz és ne foglalkozz velük. Gondolom falu vagy valami kisváros. Költözz el, ha teheted.
2015. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tyler913 ***** válasza:

Szerintem inkább örülj neki,ha az ilyen kretének megszakítják veled a kapcsolatot. Legalább nem húznak le. Valószínűleg sekélyes önigazolás keresnek csak arra,miért "jobb" az ő el elcseszett életmódjuk.

Kiváló stílusgyakorlat erről a jelenségről itt:

[link]


Az ilyenek helyett keress inkább motiváló barátokat.

2015. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!