Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kura eredmenyeim?!

Kreatin kura eredmenyeim?!

Figyelt kérdés

jelenleg kreatin kura alatt vagyok,2 het alatt 2kg jott fel,tehat minden het alatt 2kg.Kreatin monohidratot szedtem minden ch-os kaja elott 15 perccel,tehat ehgyomorra.Csak edzes utan volt dextroz hogy ne vizesegjek olyan nagyon.Rizst ettem minden nap,a 450g minden nap megvolt,es 50g whey protein meg zabpehely is,es este lefekves elott volt majdnem mindig olyan 300g turo.Mezomorf alkat vagyok,77kg 17evesen.Ha minden heten fel fog jon 1kg az 2 honap alatt mar 9kg,de ebbol biztos lemegy mar olyan 2kg a kura vegen.

Tehat protein volt,kreatin is rendesen,volt feltoltesi idoszak is,most szintentartason vagyok.

A kredes az lenne hogy mi a velemenyetek?Zsirosodast nm eszlelek egyaltalan,se vizesedest.



2013. nov. 8. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Vége felé már nem lesz ekkora a tömegnövekedés.
2013. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:

kezdőknél jellemző, vagy első kúránál.. reagál a szervezet

a második kúra már sajnos nem hoz ennyit, egyébként a 2 kg sokmindentől függ, én reggel éhgyomorra 5 kgmal vagyok könyebb mint este...

2013. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de mindig delutan mertem magam pont ugyanabban az oraban,es addig egesz nap nem ettem es nm ittam semmit,csak wc-ztem.
2013. nov. 8. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem eszel és iszol délutánig?
2013. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak aznap nem ettem mikor lemertem magam,hogy ne legyek tele kajaval
2013. nov. 8. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb megmérni magad reggel? :D
2013. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat nekem nem,kel menni iskolaba es foleg hogy nincs ithon merlegem egy baratomnal merem le magam mindig.
2013. nov. 9. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!