Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alkohol hatással van az...

Az alkohol hatással van az aminosav beépülésre?

Figyelt kérdés
Ha pl ma edzek, de tudom, hogy holnap este piálni fogok kivételesen, akkor a holnapi alkohol gátolja az aminosav felszívódást, vagy nincs hatással rá?

2015. ápr. 23. 19:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Másnaposan ne menj kondiba, ennyi :)
2015. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen csak ilyen edzésfüggő lettem már kb, és edzenék most, csak nem tudom lesz-e "izomnövekedés" ha másnap alkoholt is iszom. :D
2015. ápr. 23. 20:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem egy nap alatt fog nőni az izom. Menjél szépen, aztán basszál oda.
2015. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Okés! Lassan fél éve edzek, fehérje porral, sajnos normális étrend nélkül, de igyekszem magas fehérjetartalmú kajákat enni, már amennyire megtehetem. De már elég komoly változásokat látok! :)
2015. ápr. 23. 20:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű :D. Ne igyál hányásig, igyál sok vizet, piálások között kajálj valamit, ami felfogja.
2015. ápr. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az alkohol denaturálja a fehérjét,tehát valószínűleg negatív hatással van a beépülésre is.
2015. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 - palilaci - ***** válasza:
Ivászat előtt menj el edzeni, aznap ugyanúgy figyelj a kajára és igyál min. 4 liter vizet. Amikor Én berugtam előtte lelábaztam aztán még mikor a földön fetrengtünk a haverral akkor is előkerült a csirke rizs:'D
2015. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!