Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlotok...

Cseppino kérdése:

Milyen fehérjét ajánlotok nekem és milyen szedési rendszerrel? 183-184cm vagyok és kb 80kg és 16éves!

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megvan normál étkezésből a szükséges fehérje, akkor nem kell külön venned.


Ha nincs, akkor először tudni kellene az étrended, és hogy abból mennyi fehérje hiányzik.


Egyébként Stillmass Whey 80 ízesítetlen vagy van ízesített változata is, Myprotein Impact Whey, MHN Whey... ezek mind jó ár-érték arányúak (tejsavófehérjéket soroltam fel, ha tejérzékeny/allergiás vagy akkor nyilván más fehérjét kell választanod)


A sárga kapszulát keresd meg google-lel, olvasd el. Készítsd el az étrended. Ha valamit nem értesz, kérdezz.

2015. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tyler913 ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval. Előbb az étrendedet rakd rendbe,arra költs pénzt,illetve vegyél egy jó multivitamint. Ha ez megvan,és még futja a büdzséből,akkor érdemes elgondolkodni fehérjeporon.
2015. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!