Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet ekkora bicepszem szeptem...

Lehet ekkora bicepszem szeptemberre?

Figyelt kérdés
Január 1-jén kezdtem el edzeni és akkor volt 32-es a bicepszem,most 37 és nem sok zsírral lett ekkora,októberrel lehet 41-es kezem rendszeres edzés és megfelelő fehérjebevitel mellett?
2015. ápr. 15. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleinte gyors a fejlődés, de ez fél év után belassul. De nem zárom ki, hogy lehet akkor, max nem full szálkásan. Amúgy a karod, nem a kezed.:)
2015. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*karom :)
2015. ápr. 16. 20:14
 3/5 anonim válasza:

ha cicasúlyokat emelgetsz akkor decemberre sem lesz nagyobb karod. a mikulás sem segít.

vagy menj el idegenlégiósnak, ott egy hét után 50-es karod lesz, de nem csak azt növelik ezzel egy időben. vagy foglalkozhatsz komolyabban a témával és viszel egy rendszert az edéseidbe. például x súllyal heti 3szor hetente más gyakorlattal, megszabva a súly minimális emelését a fizikumodhoz mérten. de javaslom ne csak a bicepsz növelésére fókuszálj, hanem mozgasd meg mindened :)

2015. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az idegenlégiósoknak messze nincs 50-es karja. Inkább állóképességi edzésük van, nem testépìtők.
2015. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. haver kicsit el vagy tévedve,ki beszélt itt cicasúlyokról én súlyzós edzésről beszéltem ami evidens hogy a tőlem telhető legnagyobb súlyokkal végzem :)

idegenlégiósnak?attól miért nőne a karom már nem azért,ők nem testépítők hanem katonák,remélem érted mi a különbség a kettő között


"vagy foglalkozhatsz komolyabban a témával és viszel egy rendszert az edéseidbe. például x súllyal heti 3szor hetente más gyakorlattal, megszabva a súly minimális emelését a fizikumodhoz mérten. de javaslom ne csak a bicepsz növelésére fókuszálj, hanem mozgasd meg mindened :)" ezt nem is értem :D írtam hogy január óta edzek szóval több mint 4 hónapja,szerinted mit csináltam eddig?:D nem arra voltam kíváncsi hogy hogyan kell edzeni hanem csak arra voltam kíváncsi egy tapasztaltabb embertől hogy x hónap után mekkora fejlődést tudok elérni és meg is kaptam a választ szóval tényleg nem értelek :)

2015. máj. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!