Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Marha fehérje használata?

Marha fehérje használata?

Figyelt kérdés
A csomagolás nem tiszta számomra, annyi megvan hogy pihenőnapon 1adag reggel, de edzés napon reggel és edzés után is kell egy-egy adag?

2015. márc. 31. 20:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Igen, ízesítik, csomagoljàk. Ennyi. De nem ott gyártják. Vagy gondolod a scitecnek külön bélszínből porítanak húst, a többi tápkieg cégnek meg orrocska, fülecske megy hidrolizálva? Hát nem. Mindenki porcos nyesedéket kap. Nézd meg az aminosav összetétekeket és kb azt làtod, hogy zselatin. De nekem nem kell hinni, így is többet àldoztam az időmből, mint amennyire ez érdekel. Ennyi. Szia.
2015. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nyugi van. :) Csak sokszor itt az emberek jobban tudják hogyan készülnek egyes termékek mint maga a gyártó. Viszont bizonyítani nem tudják. Neked úgy ahogy sikerült.

Pá.

2015. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi.
2015. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Teljesen más feeling mint a tejsavó, szerintem érdemes kipróbálni.
2015. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!