Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Marha fehérje használata?

Marha fehérje használata?

Figyelt kérdés
A csomagolás nem tiszta számomra, annyi megvan hogy pihenőnapon 1adag reggel, de edzés napon reggel és edzés után is kell egy-egy adag?

2015. márc. 31. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Tudod mire jó a fehérje?
2015. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Felejtős. A marhaprotein hidrolizált kollagén. Azaz nem húsból készülnek ezek, hanem leeső cafatokból, porcos részekből: orrocska, fülecske. Tulajdonképpen zselatint veszel fehérje árban. Izomépítésre nem a legjobb, de a bőrnek, ízületeknek jót tesz.:)

Edzés után ihatod egyébként, annyi fehérje kell, hogy testtömeg x 0,5g legyen.

Reggel is mehet egy adag. De nem ez számít, hanem az összes napi bevitel. Napi 2g x ttkg fehérje kellene kb. Hogy ennek egy része tápkiegből megy vagy mind szilárd kajából az mindegy.

2015. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom :)
2015. márc. 31. 20:36
 4/24 anonim ***** válasza:

Nah nagyjából meg is kaptad a választ. A táplálékkiegészítő a táplálékod (étrend) egészíti ki. Ha nincs meg a napi fehérjeszükséglet, akkor jöhet szóba a turmix. Meg edzés után az egyszerűség és felszívódás miatt.


De étrend nélkül napi hatot is megkell innod, hogy legyen fejlődés, közben az emésztésed gajra megy.


Érted miért értelmetlen étrend nélkül fehérjeadagokról beszélni?

2015. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy minek akar valaki vágóhídi hulladékot iszogatni.
2015. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Jó a marketingje. Bár legalább a scitec is csurgatna bele némi kreatint hamár marha.


De mivel a kérdésből úgy veszem ki, hogy már megvette, így nincs mit tenni... (kiváncsiságból én is kipróbáltam, pedig tudtam mi ez- De legalább olcsó lenne, de nem az)

2015. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ez az. Nem is olcsó.
2015. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Steph én se vagyok a mellett az állaspont mellett hogy állandóan fehérjét igyunk hogy meglegyen a fehérjénk, de arrol nincs adat hogy tonkremenne az emesztes attol hogy honnan visszuk be a feherjet.


Kérdező marha fehérjét meg ne vegyél mert a scitec igazgatóságában szerintem ott röhögnek rajtatok hogy mekkora fogyatékosak vagytok mert megveszitek a marhafehérjét amit hulladékból raknak össze nektek és hogy ez mekkora üzlet.

2015. ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nincs adat lehet, csak ugye a kaki akkor jó ha van, viszont turmixivásból nemtudom mennyi jönne össze. Nem próbáltam még, de nem is akarom.


(félreértés ne essék, a turmixot minimalizálom kizárólag edzés utánra, reggel zabbal megy ami már nálam teljes értékű étkezés :D )

2015. ápr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Sok turmix okozhat hasmenést. Nem mindig jó a gyors felszívódàs. Màsrèszt egy rakat édesítő is van a proteinekben általàban ami szintén okozhat bélproblémàkat. Ezt csak úgy írtam, nem a többi kommentnek akartam ellentmondani.
2015. ápr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!