Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mass tomegnovelot vagy feherje...

Blackdragon1997 kérdése:

Mass tomegnovelot vagy feherje port szedjek?

Figyelt kérdés
az lenne a kerdesem hogy melyikel jarnek jobban egy kisse nehezen hizo szemelyiseg vagyok a feherje porokal vagy a mass tomegnovelovel taplalekrol beszelve sokat szoktam enni.A masik kerdesem az lenne hogy ha szedem valamelyiket pl:1evig es abba hagyom a gyurast akk vissza esek a regi alaktomra vagy csak eleinte szedjem egy ideig oroke ne szedjem lecci segitsetek.
2015. márc. 29. 10:25
 1/8 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok 64 kg 175-180cm korul a magasagom
2015. márc. 29. 10:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem szedni kell hanem enni! A kajádat rakd rendbe utána jöhet a tápkieg ha szükséges. Nem, nem esel vissza, ez csak kaja, nem gyógyszer, teljesen legális. Én fehérjét vennék és raknák hozzá gyorsan felszívódó szénhidrátot, amennyi kell. Olvasd el a Sárga kapszulát!
2015. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ok kosz meg johet a tobbi valasz is
2015. márc. 29. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:
étrended hogy néz ki?
2015. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.étrend

2.mass tömegnövelő ha a Scitecéra gondolsz egy rakás szar (ne értsd félre, szeretem a gyártót mert rengeteg termékük bevált de szerintem a massban elég kevés van mindenből..) ha csak ezek közül választhatsz akkor fehérje és gyors ch.

2015. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hat az etrendem valtozo de mosotnaban sokal tobbet eszek es a masik mostonaban sok hust eszek tojast rizset pl:tegnap reggel 7 tojast ettem meg es igy fokozatosan minnel tobbet
2015. márc. 29. 11:37
 7/8 A kérdező kommentje:
estekent szoktam enni tejbe rizset
2015. márc. 29. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Fehérje + gyors ch amit te raksz össze edzés utánra. A kész tömegnövelők nem érik meg az árukat és nem is megfelelő arányban van a legtöbben a tápanyag. A mass pl kevés fehérjét tartalmaz egy zsák cukorral. Felejtős!
2015. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!