Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítani szeretnék! A...

Szálkásítani szeretnék! A kajámat kéne belőni, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Az étrendet csirkemellből, zsírszegény túróból,zabból, rizsből, zöldségekből, fehérjeturmixból (napi 1 + edzés után) halból szeretném összerakni valahogy.

184 cm magas vagyok, és 94 kg. Heti 3-4x végzek súlyzós edzést. (Néha mellette focizok, fallabdázok)

Köszi előre is!


2015. márc. 25. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jo, amiket eszel. Zabpehely reggelente feherjeporral. 3 oranket egyel kis adagokban. A rizst en melloznem, ha fogyni szeretnel. Ha megvan a kivant sulyod,akkor iktasd be. Edzes utan is feherjepor. Zolsegekbol a kukorica, bab, hagyma, sutotok offos.
2015. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2gramm*testtömeg szénhidrát

2gramm*testtömeg fehérje

minimális de legalább az össz kalória bevitel 30%-a lehetőleg telítetlen zsír.


annak függvényében, hogy megvan-e a heti 0.5-1kg súlyveszteség csökkentheted vagy növelheted a ch-bevitelt.

2015. márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Zöldségnek hagyma miért nem jó? :) (Egyik kedvenc zöldségem, ha épp aznap nincs komolyabb dolgom, a szaga miatt) Kígyóuborka, paprika, paradicsom mehet? Paradicsomban úgy tudom sok cukor van, ha hülyeséget írok javítsatok ki.. A rizst akkor kihagyom, viszont úgy nem tudom hogy lesz meg a 2g/testsúlyKG szénhidrát, csak zabból tudok komolyabb mennyiséget bevinni, rizs nélkül.

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy oliva olajos, vagy paradicsomszószos szardíniakonzerv mehet? pl. uborkával, egyéb zöldségekkel.

2015. márc. 26. 00:11
 4/6 anonim válasza:
A halkonzervet kerüljed, mert nagyon olajos!
2015. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy olajos :) Ezért is írtam az oliva olajos halat, vagy a paradicsomosat, hogy az mehet-e?
2015. márc. 26. 00:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Van vizes halkonzerv is azt kell venni. Rizst is lehet enni, a lényeg a napi össz kalória bevitel és úgyis csökkented a ch-t ha nincs fogyás. A fehérje maradjon 2-2,5g x ttkg. A sok zab nem jó, tehát baromság lenne csak zabból bevinni a ch-t, mivel az túl sok rost lenne, ami akadályozza a vitaminok, nyomelemek felszívódását! Ezt sokan nem veszik figyelembe, hogy a túl sok rost sem egészséges!
2015. márc. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!