Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Munkahelyet váltottam, így...

Munkahelyet váltottam, így szinte vége a megszokott edzéseknek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát a probléma, hogy az új melóhelyről szinte minden nap hulla fáradtan megyek haza, szó szerint csak bedőlök az ágyba, és már semmit nem tudok csinálni. Pedig az edzés eddig a nap fénypontja volt, viszont mostanában képtelen vagyok rá a fáradság miatt. Mondjak le róla végleg? Vagy Ti mit tennétek a helyemben?
2015. márc. 18. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem teljes mértékben de könnyebbé teheti a helyzetet. Az elejét nézd [link]
2015. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Eddz otthon reggel. Én itthon edzek, akkor nyomom amikor akarom, nincs nyitás-zárási idő, hajnalban is nekiállok edzeni. Egyedül élek, szóval még a zenét is lehet bömböltetni. Meg szerezz be valami edzés előtti fokozót, hátha megdob. Egy ideig nekem is ez volt, mint neked, csak én ha törik, ha szakad elvánszorogtam edzeni. De itthon kényelmesebb. tervezni talán még jobban is lehet. Itt nincs foglalt gép vagy súly. Korlátlanul használhatod, mert a tied. Ha van helyed érdemes berendezkedni. Ha nincs, akkor meg vegyél egy kétkezes rudat, hozzá súlyokat esetleg még egy-két egykezes rudat. Tolódzkodó állvány ugyan nem lesz, de ha van széked akkor azt is lehet nyomni két szék között. Húzódzkodó rudat meg be lehet rakni az ajtókeretbe. De ha van egy üres szoba, vagy kihasználatlan pince, akkor érdemes beszerezni egy barkács fekpadot, guggolóállványt, tolódzkodó-húzódzkodó állványt meg persze a súlyokat. Ha van 200-300 ezer rugód, akkor annyiból ki is jön egy nagyon fullos házi terem, de még ettől kisebb tőkéből is lehet gazdálkodni.
2015. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!