Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Munkahelyet váltottam, így...

Munkahelyet váltottam, így szinte vége a megszokott edzéseknek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát a probléma, hogy az új melóhelyről szinte minden nap hulla fáradtan megyek haza, szó szerint csak bedőlök az ágyba, és már semmit nem tudok csinálni. Pedig az edzés eddig a nap fénypontja volt, viszont mostanában képtelen vagyok rá a fáradság miatt. Mondjak le róla végleg? Vagy Ti mit tennétek a helyemben?
2015. márc. 18. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Tolnék heti 3 rövidebb pörgős edzést. Tuti nem adnám fel.
2015. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak akarat kérdése.

Nyilván ha napi 12 órát melózol, + a munkába, és hazamenetel is egy óra, akkor hanyagolós inkább.


A trükk szerintem az, hogy nem szabad hazamenni, és beesni az ágyba. Olyankor egyből eluralkodik a fáradság, amit a napi pörgés addig elnyomott.

2015. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Melo elött?
2015. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


Reggel edzenék, mint ahogy amúgy is mindig reggel edzek.

Én se pihentető munkákat szoktam végezni, este engem se venne rá senki mondjuk a guggolásra, max a fekvenyomásra.

2015. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Kinek mi jön be. Nekem reggel sosem ment, de dolgoztam sokáig késő estig és utána is tudtam edzeni.
2015. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


Hát ja, kinek mi.

Én ha nekiállnék este guggolni, szerintem elaludnék a rúd alatt, főleg ha mondjuk betont/földet hordtam egész nap és még biciklivel is mentem dolgozni, ami sokszor így szokott lenni.

Felsőtestgyakorlatok néha átcsúsznak estére, de azt is igyekszem elkerülni.

2015. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az fura lenne, ha guggolsz és elalszol. Ugyanis guggoláskor eléggé felmegy a pulzus, így megemelt pulzussal, vérnyomással nem sokan tudnak aludni. :)
2015. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én erre is képes vagyok :)

Na jó, amúgy persze képletesen szólva van ez,

meg tudnám csinálni fizikailag nyilván, csak a jelszint nem elég ahhoz hogy bekapcsoljon a képzeletbeli mágneskapcsoló. A motorvédelem ilyenkor lekapcsol nálam :)

2015. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:)
2015. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy munkástársadalomban élünk, ami a dolgoz amíg bele nem döglesz elven alapul, de azért heti 2 nap csak van, ami pihenőnap lenne nem? A harmadik nap meg óriásszettekbe gyorsan lepörög.
2015. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!