Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nekivágtam a fogyókúrának kb...

Nekivágtam a fogyókúrának kb 10honapja (9kg ment le) viszont mozgok is mellette ha egyik nap 6percet lábazok (elég keményen) a másik nap 4percet hasazok és napi 2kmt sétálok lesz hamar eredmény?

Figyelt kérdés
Inkàbb a has a lènyeg!
2015. márc. 6. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Sárga Kapszulára keress rá és olvasd el. Mindenre választ fog adni.
2015. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

tudod az elmúlt 5 évben elhanyagoltam magam, így jött némi súlyfelesleg, így most van mitől megszabadulnom, egyáltalán nem esek le a lábamról és egyáltalán nem éheztetem magamat... pusztán megfelelően táplálkozom, itt egy kis segédlet hozzá:

[link]


és rendszeresen végzek testmozgást... ami nem egyenlő napi 6perc mozgással...

séta tökéletes is lehet akár, ha nincs semmi célod, nem akarsz izomzatot(formát) a testednek... de nem kilóméterben kellene mérni, hanem időben... megfeszített tempójú sétával heti minimum 3*40-60perccel már mennél valamire,

nem csak lábra és hasra kellene edzened, ennek így kb semmi értelme... teljes testet kell edzeni, és egy edzés nem 6percig tart...

[link]

2015. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ja, és ne "fogyókúrázz", hanem táplálkozz egészségesen, készíts kiszámolt étrendet. az beválik, és tartós is lesz.

(nem csak, mint sportoló, hanem mint orvostanhallgató mondom a kajálás katasztrófa az emberek nagy részénél)

2015. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen Mindenkinek!Egyébként odafigyelek arra amit eszek és kalóriát is számolok:) csak az edzés dolog elkezdett jobban érdekelni nem akarok olyan lenni mint a bodybuilder nők például csak még 1 picivel laposabb hasat szeretnék mint ami van

köszönöm mindenkinek

2015. márc. 7. 16:56
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyugi naturálban nem leszel olyan. Ne félj.
2015. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!